نتانیاهو کارکنان تحت قرنطینه پس از aide تست مثبت

اورشلیم: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل رفت و به احتیاطی قرنطینه در روز دوشنبه پس از یکی از کارکنان خود را آزمایش مثبت برای coronavirus به عنوان پیشکسوت برتر به دنبال یک دولت وحدت ملی برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

نتانیاهو دفتر تاکید کرد که قرنطینه شد به شدت احتیاط به عنوان جانباز راست جناح به حال شده است در سال های اخیر نزدیکی به ناخوشی عضو از کارکنان.

در اواخر روز دوشنبه نتانیاهو را اعلام کرد که لیگ برتر, خانواده و کارکنان تا به حال آزمایش منفی برای این ویروس با اشاره به این که برتر خواهد “باقی می ماند در قرنطینه تا دریافت دستورالعمل از وزارت بهداشت و درمان.”

بیانیه ای توسط کنست اسرائیل پارلمان شناسایی کارمند به عنوان ریوکا Paluch نتانیاهو مشاور پارلمانی با اشاره به سه تاریخ او تا به حال شده است در ساختمان است.

نتانیاهو دفتر گفته بود که با توجه به “یک ارزیابی اولیه…وجود دارد بدون نیاز به نخست وزیر به قرنطینه می شود و به عنوان او را به تماس نزدیک با فرد و نه شخصا ملاقات با آن شخص است.”

“بیش از دو هفته گذشته دو تن از آنان هرگز در همان اتاق در همان زمان” به آن اضافه شده است.

این بیانیه همچنین اشاره کرد که “بررسی اپيدميولوژيک” بود ادامه دارد.

نظارت تصویری

کنست بیانیه ای گفت که نمایندگان و کارکنان مجلس در حال حاضر دستور داده شده است به دنبال سلامت وزارت سفارشات خود و قرنطینه اگر آنها در Paluch در مجاورت.

کنست گفت که ارائه فیلم از آن دوربین های نظارت وزارت بهداشت برای آنها به ایجاد که در آن و زمانی که Paluch شده در ساختمان به طوری که متخصصان سلامت می تواند تصمیم گیری در اقدامات مناسب.

اسرائیل که نزدیک به 4,700 تایید COVID-19 موارد اعمال محدودیت های شدید برای جلوگیری از گسترش این ویروس از جمله ممنوعیت کامل غیر ضروری حرکات.

نتانیاهو دفتر تاکید کرد که او تا به حال محدود اینتر-تماس شخصی در هفته های اخیر انجام “بسیاری از جلسات از طریق ویدئو کنفرانس از محل اقامت خود را.”

خبر می آید که نتانیاهو 70 است که به طور گسترده ای انتظار می رود به توافق در مواقع اضطراری دولت وحدت ملی با انتخابات خود را رقیب Benny Gantz برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

دو جنگیدند سه تلخ اما بی نتیجه انتخابات سال گذشته با نه تامین امنیت به اندازه کافی حمایت به شکل قابل دوام دولت ائتلافی.

Gantz داده شد وظیفه تشکیل یک دولت زیر مارس 2, انتخابات, اما وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او موفق نخواهد بود جایی که او قبلا موفق به خصوص با توجه شکاف در درون ضد نتانیاهو بلوک.

Gantz یک میانه انتخاب شد سخنران اسرائیل مجلس در هفته گذشته و متعهد به حمایت اضطراری دولت وحدت با نتانیاهو با اشاره به نیاز به مبارزه با COVID-19.

مذاکرات روز یکشنبه میان Gantz و نتانیاهو شکست خورده به عملکرد یک توافق نهایی با بدون, تازه, مذاکرات بین دو طرف به طور رسمی گزارش شده است.

نتانیاهو در دفتر از سال 2009 بود در ماه ژانویه به اتهام رشوه خواری و تقلب و نقض اعتماد اما شروع محاکمه او شده است به تعویق افتاد با این بیماری همه گیر.

او را انکار اتهامات عنوان شده علیه.

منبع: AFP


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>