اورشلیم: بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل و رقیب اصلی او Benny Gantz پیچیده همه شب در جلسه روز یکشنبه در شرایط یک دولت وحدت است که آنها امیدوار به نهایی در روز بعد گزارش رسانه ها گفت: اینجا.

یک بیانیه مشترک گفتند که رسیده به “درک و پیشرفت های قابل توجهی” در مذاکرات در نخست وزیر اقامت در اورشلیم و بدون تشریح این بار از اسرائیل گفت: در گزارش.

بیشتر مذاکرات برگزار خواهد شد و بعد از آن یکشنبه با هدف رسیدن به یک امضا قرارداد با توجه به این بیانیه.

وحدت ایران آمد و پس از Gantz در شوک حرکت انتخاب شد پارلمان یا کنست سخنران روز پنج شنبه منجر به انحلال خود را آبی و سفید داد که تا به حال مبارزه کرد و در طول سه انتخابات در سال گذشته در پیوستن به یک دولت به رهبری نتانیاهو با توجه به کیفرخواست خود را در پیوند به اتهام گفت: تایمز اسرائیل گزارش.

در همین حال اعضای Gantz-led اسرائیل انعطاف پذیری patyu باید گفت که تنها جایگزین برای پیوستن به نتانیاهو ائتلاف به رهبری آمریکا بود و چهارمین دور از انتخابات که دولت نیاز بود برای مقابله با کروناویروس همه گیر در کشور است.

به عنوان بخشی از مذاکرات نتانیاهو است که به دنبال قوانین و گفت که یک اقدام نخست وزیر تحت کیفرخواست می تواند همچنان به خدمت به منظور اطمینان حاصل شود او می تواند پر کردن این نقش زمانی که او نخست وزیران چرخش با Gantz است که میله میله به اثر را به این گزارش بیشتر گفت.

در حال حاضر وزیران باید استعفا دهد اگر آنها اتهامات اما این قانون به صراحت اشاره به نخست وزیر.

اسرائیل در حال حاضر رو به یک بحران پارلمانی به عنوان انتخابات در مارس 2 سوم در عرض یک سال, یک بار دیگر موفق به تولید یک اکثریت یا نتانیاهو یا Gantz.

نتانیاهو در این کشور طولانی ترین خدمت نخست وزیر بوده اند که در دادگاه هفته گذشته به صورت اتهام فساد مالی در ارتباط با سه مورد جداگانه از بی بی سی گزارش گفت:.

اما در این جلسه در حال حاضر شده است به تعویق افتاد تا حداقل 24 مه به دلیل شیوع کروناویروس که تا کنون آلوده 3,865 مردم در سراسر اسرائیل nad کشته و 12 نفر دیگر.

منبع: IANS


دریافت آخرین به روز رسانی در شهرستان حیدرآباد, اخبار, تکنولوژی, سرگرمی, ورزش, سیاست و داستان بالا در WhatsApp & Telegram با عضویت در کانال ما. شما همچنین می توانید با ما دانلود نرم افزار برای اندروید و iOS.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net