عصبی دکتر Botched جراحی قلب که منجر به کیم جونگ سازمان ملل متحد را شایعه مرگ گزارش ادعا

جزئیات جدید گزارش پدید آمده در مورد پزشکی بدبختی که منجر به کیم جونگ سازمان ملل متحد را شایعه مرگ با رسانه های خبری این ادعا آن بود که به اشتباه از یک “عصبی” دکتر حین عمل جراحی قلب که در سمت چپ رهبر کره شمالی در حالت رویشی.

گزارش های مختلف ادعا کرده اند که رهبر کره شمالی درگذشت پس از عمل جراحی که در سمت چپ در ابتدا او را در کما و زندگی نباتی. هر چند کره شمالی دولت هنوز به تایید هر گونه گزارش از هر نوع بیانیه رسمی در مورد کیم سلامت یک شماره بین المللی رسانه های خبری گزارش داد که او درگذشته است.

یک گزارش از کره اخبار سایت Daum است ریختن نور را در دقیقا چگونه کیم بهداشت در زمان به نوبه خود در طی عمل جراحی. این منافع ملی گزارش شده در نسخه ترجمه شده این خبر که به اشتراک گذاشته جزئیات عمل جراحی قلب که کیم بنا به گزارش ها قرار گرفتند و پس از یک رکود ناگهانی در سلامت خود را.

این گزارش ادعا کرد که کیم بود تحت عمل جراحی به یک استنت قرار داده شده در قلب او اما عمل نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده.

“با توجه به حساب کیم تا به حال به یک استنت داخل عروق خود را, اما در شارژ شد ‘عصبی و در زمان ده دقیقه برای تکمیل روند. تاخیر ناشی از کیم به سقوط به یک زندگی نباتی” این گزارش اشاره کرد.

رسانه های دیگر به نظر می رسد برای تایید کرده اند که داستان. به عنوان کسب و کار امروز گزارش رسانه های خبری گزارش کیم سلامت به نظر می رسد در توافق است که وضعیت خود را ناشی از تاخیر در عمل جراحی هنگامی که یک دکتر به سختی تکمیل روش. تلاش بیشتر برای تصحیح اشتباه موفق شدند این گزارش گفت:.

“یکی دیگر از گزارش خود ادعا کرده است در حالی که نسبت دادن ارشد حزب کمونیست منابع در پکن که تیم اعزام شد و پس از ناموفق عمل جراحی قلب در Kim اما تا به حال وارد خیلی دیر شده برای صرفه جویی در کره شمالی رهبر” در این گزارش اشاره کرد. “نسخه دیگری می گوید که ساده استنت فرو کردن, روش رفت به این دلیل که دکتر دست تکان دادن به شدت با توجه به اخبار سایت.”

این Daum گزارش مانند تعدادی از دیگر از کره جنوبی و چینی در رسانه ها ادعا کرد که کیم فرو ریخت در حالی که مراجعه به یک سایت. برخی گزارش ها ادعا شده است که او چنگ قفسه سینه خود را نشان می دهد حمله قلبی ممکن است. هنوز روشن نیست که دقیقا زمانی که این کار صورت گرفت اما تا به حال شده است گمانه زنی ها در مورد سلامت خود را برای هفته ها پس از کیم دیده نمی شد در مراسمی به مناسبت سالگرد تولد او پدر بزرگ این کشور را پدر و بنیانگذار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>