Neri Oxman و به واسطه موضوع ، شیشه ای من. 2015. حسن نیت ارائه میدهد به واسطه توجه به گروه

برخی از هیجان انگیز ترین هنرمندان امروز کار متمرکز بر همپوشانی بین توسعه بیولوژیکی و انسانی-دستکاری صنعتگری که توسط A. I. پیشرفته موسیقی های ساخته شده توسط این آهنگساز هالی هرندون و توسط کنجکاو اشیاء ساخته شده توسط Neri Oxman استاد در موسسه تکنولوژی ماساچوست آزمایشگاه رسانه ای. بیش از این دوره از زندگی حرفه ای اش Oxman استفاده از فن آوری های نوظهور به منظور ایجاد فوق العاده زیبا و قانع کننده اتصالات از جهان طبیعی و ساختار جهان ساختگی. روز شنبه, موزه هنر مدرن را لگد کردن یک نمایشگاه از هفت Oxman را “دموی:” اشیاء است که نشان دهنده نهایی کتابخانه بالقوه فرآیندها و مواد است که هر طراح در جهان ممکن است روزی قادر به دسترسی به.

این مجسمه اشیاء است که Oxman ایجاد قطعا قانع کننده اما او همچنین دارای تمایز است که شخصا به اندازه کافی قانع کننده برای دیدن او نام محصول در رسانه های دیگر مانند در جهان از Netflix تلویزیون و حتی در افراد مشهور شایعات. Oxman ساخته شده ظاهر در سال گذشته در Netflix مجموعه مستند به نام چکيده: هنر طراحی شد و بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده به عموم مردم در سال 2018 هنگامی که (بی اساس) شایعات swirled که او دوستیابی سوپراستار هالیوود براد پیت.

همچنین ببینید: این هنرمند که خوردند هنر بازل ناف جدید نشان می دهد باز کردن در نیویورک

Neri Oxman و به واسطه موضوع ، نماز مغرب. 2018. سری 1, ماسک, 5, front view. طراحی شده برای جدید باستان مجموعه است. سرپرستی و 3-D چاپ شده توسط استراتاسیس. یورام Reshef

اما Oxman ایده هستند البته به مراتب جالب تر از شخصیت های عمومی او. در سال 2010 او با ابداع عبارت “مواد زیست” است که به عنوان تعریف “مطالعه و طراحی محصولات و فرآیندهای یکپارچه سازی سازگار با محیط زیست آگاه محاسباتی فرم نسل و دیجیتال ساخت.” او مجسمه های او منعکس کننده سطح مهارت وقتی که می آید به فکری ژیمناستیک: آنها می توانند به شکل gnarled, فلز, فنجان به شکل آب یا چیزی کاملا غیر قابل تشخیص اما هر “نسخه ی نمایشی” توسط Oxman یک شاعرانه اثیری با کیفیت است که فراتر از شکل آن را اشغال. آن را تقریبا به عنوان اگر او مجسمه رسیدن به کیفیت ظاهری پس از انسان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im