Nene گربه وحشی, Tattooed واکنش نشان می دهد به Stassi شرودر و کریستن Doute اخراج از ‘Vanderpump قوانین’ را تهدید می کند براوو

Nene گربه وحشی, tattooed صحبت کردن پس از یادگیری است که براوو بود اخراج تعدادی از Vanderpump قوانین ستاره ها از جمله Stassi شرودر کریستن Doute حداکثر Boyens و برت Caprioni برای نژادپرستانه رفتار آنها نمایش داده شده در گذشته است.

در روز سه شنبه, ژوئن 9, بعد از براوو رسما تایید کرد که Stassi و کریستن نه می تواند حرکت رو به جلو با عنوان بازیگران آماده برای شروع فصل 9, Real Housewives of Atlanta عضو بازیگران ترک یک نظر در شبکه رسمی Instagram صفحه قبل از به اشتراک گذاری یک برنامه به طور بالقوه مربوط به بیهوده گویی در خود صفحه.

در نظر Nene نوشت: از طریق نظرات توسط براوو “خوب alrighty پس از آن! در حال حاضر ما چند سوال بپرسید در مورد در مناطق دیگر که در آن وجود دارد یک تفاوت عمده. ما باید بحث خصوصی یا عمومی?”

پس از آنچه به نظر می رسد به عنوان یک تهدید علیه این شبکه ساخته شده است که او, معروف, Nene مشترک یک پست جداگانه در Instagram صفحه که در آن او به نظر می رسید به هدف براوو دوباره همراه با دیگر unnamed شرکت که ساخت “سهم بزرگ به سمت عدالت اجتماعی است.”

در اوایل این هفته در میان سیاه و سفید زندگی مهم جنبش براوو اعلام کرد در Instagram صفحه ای که همراه با پدر و مادر خود شرکت ان بی سی یونیورسال حال متعهد به 100 میلیون نفر چند سال مقابله به کمک در مبارزه برای عدالت اجتماعی و برابری.

ادامه Nene گفت که بسیاری از مدیران که نشستن در دفاتر خود و بدون قلب و احساس.

“شما نشستن وجود دارد دانستن یک نفر نبوده است, درمان برابر اما شما اهمیتی نمی دهند! من فقط می خواهم شما بدانید [شما] یک قطعه sh*t” او نوشت.

در اوایل این هفته Nene مشترک یک عکس از خودش و همسرش, گرگ گربه وحشی, tattooed ترویج Black Lives Matter جنبش در آتلانتا با علائم و وعده داده است که از او حمایت و او را دوست دارد جامعه است.

به عنوان Inquisitr که قبلا گزارش شده Nene نشان داد در طی یک مصاحبه با مردم , مجله, ماه گذشته که او مطمئن نیستید در مورد بازگشت به The Real Housewives of Atlanta بازیگران پس از احساس است که او در کالج عیاشی نو و ناعادلانه رفتار در طول سری 12 فصل در اوایل این سال است. او به عنوان توضیح داده شده در زمان او و شبکه و تیم تولید است که باید برای رسیدن به نوعی مصالحه قبل از او موافقت کرد و به نظر می رسد در قسمت های آینده.

Nene سپس گفت که او درک نمی راه او مورد حمله قرار گرفت در این مراسم و احساس استرس راه او مواجه شد قبل خواستار برخی از اعضای بازیگران اخراج می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>