نیاز به دور است ؟ در اینجا هر فضای گردشگری تعطیلات شما می توانید کتاب در حال حاضر

مافوق صوت حمل و نقل ثابت است دشوار فناوری به تجاری. Unsplash

چیزهایی که نمی خواهید بسیار بزرگ در سیاره زمین در حال حاضر و سفر آسان نیست, اما اگر شما یک کمی از پول نقد شما می توانید واقعا به دور. تعدادی از چاه با حروف بزرگ شرکت شده اند نرم دور در فضا, گردشگری یا تجاری پرواز “به طور منظم” مردم به فضا و در حال حاضر آن را در آستانه واقعیت است. با تشکر به یک معامله بزرگ از سرمایه مالی و انسانی قرار داده در سازمان ها اعم از ناسا برای میلیاردر-حمایت آمدن ما اینچ نزدیک به تبدیل آن به واقعیت است.

فضای بسته های تعطیلات آمده در طیف گسترده ای. برای مبتدیان انگلیسی ریچارد برانسون میلیاردر را Virgin Galactic ارائه شده است 1.5 ساعته لذت سوار شدن به لبه جو زمین. ناسا باز ایستگاه فضایی بین المللی به خصوصی شهروندان است. و برای سخت هسته کاشفان فضا Elon Musk را SpaceX وعده داده است به شما پرواز به ماه (برای یک قیمت سنگین) در اسرع وقت 2023.

در زیر ما قرار داده ایم با هم, آخرین وضعیت از فضا های مختلف پروژه های گردشگری در بازار است.

Virgin Galactic 90 دقیقه زیر مداری سوار

انگلیسی ریچارد برانسون میلیاردر در مقابل یک مدل از ویرجین کهکشانی آژانس. آدریان DENNIS/AFP/GettyImages

مقصد: لبه جو زمین

قیمت: 250.000 دلار برای هر نفر

اولین وقت موجود اواخر سال 2020

Virgin Galactic را مافوق صوت آژانس, VSS وحدت خواهد شد و مسافران پرواز تا 100 کیلومتر (62 مایل) بالاتر از سطح دریا است که در سمت راست بالای رابطه خط تقسیم جو زمین و فضا. از آنجا مسافران را به یک نمایش خیره کننده از انحنای کره زمین. سپس در هنگام فرود آنها را تجربه چندین دقیقه بی وزنی درست فضانورد.

VSS وحدت را تکمیل کرده است دو انسان موفق پرواز آزمایشی است و در مرحله نهایی خود را تست. Virgin Galactic برنامه ریزی برای پرواز اول خود را پرداخت مشتری احتمالا این شرکت بنیانگذار ریچارد برانسون خود را به عنوان به زودی به عنوان این سال است.

آبی منبع عمودی زیر مداری سوار

جف بزوس’ اکتشافات فضایی شرکت Blue Origin در حال کار بر روی یک شبیه گردشگری ارائه به ویرجین کهکشانی. جاناتان نیوتن / واشنگتن پست از طریق گتی ایماژ

مقصد: لبه جو زمین

قیمت: $200,000 و $300,000

اولین وقت موجود ناشناخته

Blue Origin متعلق به مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس در حال توسعه زیر مداری گردشگری برنامه شبیه به ویرجین کهکشانی است اما با استفاده از عمودی-برخاست عمودی-فرود (VTVL) موشک-کپسول سیستم جدید به نام شپرد. جدید شپرد فضاپیما با موفقیت پرواز بالاتر از رابطه خط و بازگشت به زمین است.

Blue Origin در حال برنامه ریزی برای راه اندازی اولین انسان پرواز آزمایشی در سال 2019 و شروع فروش تجاری بلیط (گزارش قیمت بین $200,000 و 300.000 دلار) به زودی پس از. در عین حال طرح بود بی سر و صدا لغو در سال گذشته است. این شرکت هنوز به بیانیه های عمومی در مورد آزمون جدید و اجرای خرما.

ناسا چند روز ISS گریز

یک staycation هستید در ایستگاه فضایی بین المللی نخواهد بود ارزان. ناسا

مقصد: ایستگاه فضایی بین المللی

قیمت: 35.000 دلار در هر شب

اولین وقت موجود اواخر سال 2020

در ژوئن 2019 ناسا پرده برداری از طرح های بزرگ اجازه می دهد تا شهروندان خصوصی برای پرواز به ایستگاه فضایی بین المللی تحت آژانس Commercial Crew Program. مسافران پرواز خواهد کرد در هر دو SpaceX خدمه فضاپیمای اژدها یا بوئینگ Starliner رگ.

خدمه اژدها به تازگی به اتمام نهایی آن crewed تست و آماده اعزام به ماموریت های تجاری. ناسا گفته است که اجازه خواهد داد تا به دو خصوصی سفر به ISS یک سال هر ماندگار تا 30 روز. کل هزینه این سفر خواهد بود در حدود 50 میلیون دلار برای هر نفر در این سازمان گفت:.

SpaceX ‘در بازگشت به ماه’ بسته

یک نمونه اولیه از SpaceX را کشتی فضایی, سفینه فضایی دیده می شود در این شرکت تگزاس راه اندازی مرکز در 28 سپتامبر سال 2019 در بوکا چیکا نزدیکی Brownsville, Texas. کشتی فضایی فضاپیمای عظیم خودرو به معنای مردم را به ماه مریخ و فراتر از آن. لورن الیوت/گتی ایماژ

مقصد: ماه

قیمت: “نه بی اهمیت مقدار’

اولین وقت موجود: 2023

ایلان موشک شرکت اسپیس ایکس است که فضای نهایی تعطیلات ارائه: شخصی سفر به ماه. این بسته یکی از ارتکاب مشتری تا کنون: مد ژاپنی مغول Yusaku, Maezawa که ثبت نام برای این سفر در سپتامبر سال 2018 است و قرار نامعلومی سپرده است. مشک و گفت: کامل قیمت بلیط است “نه یک مقدار بی اهمیت.”

SpaceX در حال حاضر در حال ساخت نمونه های اولیه برای موشک (بزرگ موشک فالکون (BFR) موشک) و سفینه (کشتی فضایی) است که پرواز, Maezawa به ماه. اگر همه آزمایشات رفتن با توجه به طرح های انسانی راه اندازی می تواند به عنوان اوایل به عنوان 2023.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>