نیاز به پول نقد اما نمی توانید به رفتن به بانک ؟ SBI HDFC محور خواهد شد و در حال حاضر تحویل در خانه

ما در حال حاضر تحت یک ملت گسترده ای مستند و اگر برداشت یا واریز پول در حال تبدیل شدن به یک چالش شما می توانید انتخاب کردن برای این خانه-خدمات تحویل.

Despite 21 روز مستند که هند در حال حاضر تحت بانک ها ادامه خواهد داد به تابع پس از آنها می آیند تحت خدمات ضروری است.

علاوه بر این بانک های بزرگ مانند HDFC SBI, Kotak Mahindra و بانک محور در حال حاضر ارائه امکانات تحویل به مشتریان خود را.

در حالی که این سرویس در ابتدا ارائه شده تنها به شهروندان ارشد, آخرین به روز رسانی نشان می دهد که هر کسی می تواند سود این تسهیلات با پرداخت هر چیزی بین 100-200 تومان.

در اینجا چند نمونه از چگونه این سرویس را تابع برای بانک های مختلف

For representational purposes only. (Source: Facebook)
برای بازنمودی اهداف تنها. (منبع: Facebook)

1. HDFC

HDFC ارائه شده است نقدی تحویل تسهیلات به مشتریان خود علاوه بر ارائه چک و پول نقد و خدمات وانت نیز هست. این بانک انجام چندین تأیید و شناسایی به اطمینان حاصل شود که بیشترین اقدامات امنیتی در محل هستند.

مشتریان می توانند بررسی و تأیید شناسایی عکس از کسی که می آید به جمع آوری پول نقد و یا قبل از ساخت هر گونه معامله. مشتریان که می خواهند به سود این تسهیلات خواهد شد به اتهام هزینه از 100-200 تومان.

توجه داشته باشید که یک بیمه جامع بسته همچنین محافظت از این معاملات. به سود این سرویس و یا بدانید بیشتر اینجا کلیک کنید و تماس با نزدیکترین شعبه دارد.

2. بانک محور

آستان بانکی ویژگی توسط بانک محور اجازه می دهد تا با شما تماس تلفن متصدی امور بانکی و درخواست یک سرویس است که شما می خواهم از راحتی از خانه خود را. خدمات در حال حاضر در حال ارائه شده شامل نقدی وانت دستگاه وانت و تحویل پول و تقاضا پیش نویس. به سود این سرویس مشتریان درخواست خود را به استفاده از شماره کارت بانکی و کارت پین.

توجه داشته باشید که این سرویس در دسترس است به تمام دارندگان حساب پس انداز. آدرس که در آن شما می خواهید برای پول نقد تحویل و یا انتخاب کنید تا به محل باید ثبت نام بانک. شما می توانید درخواست برای یکی آستان تحویل/وانت در هر روز.

برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید و برای دسترسی به اطلاعات.

3. بانک دولتی هند (SBI)

در ابتدا شروع به کمک به شهروند ارشد مشتریان بیش از 70 سال سن متفاوت-abled مشتریان و بیماران مشتریان از جمله بصری-اختلال مشتریان SBI خدمات منزل تحویل پول و جمع آوری پول نقد/چک است که در حال حاضر در حال گسترش به دیگر دارندگان حساب است که به طور کامل KYC-سازگار با مدرک معتبر شماره موبایل ثبت شده با بانک و اقامت در عرض 5 متر شعاع از خانه خود شعبه است.

توجه داشته باشید که این سرویس در دسترس خواهد بود به صورت مشترک حساب های جزئی حساب و حساب های غیر شخصی طبیعت است. مشتریان می توانید فایده این سرویس برای هزینه اسمی از 100 تومان در هر معامله. برای اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.

بازنمودی تصویر

چیزهایی که توجه داشته باشید هنگامی که در داخل یک دستگاه خودپرداز

  • جلوگیری از ورود به دستگاه خودپرداز کیوسک اگر آن کسی است که در حال حاضر در داخل.
  • اجتناب از دست زدن به مناطقی در دستگاه های خودپرداز کیوسک.
  • اجتناب از استفاده از خود پرداز atm اگر شما مریض هستند.
  • پوشش دهان و بینی خود را با آرنج خود را و یا یک دستمال در حالی که عطسه یا سرفه.
  • جلوگیری از دفع با استفاده از بافت مقالات و ماسک داخل دستگاه خودپرداز و لابی.

به عنوان COVID-19 همچنان به انتقام ویران کردن و ترک ما نگران این مقاله کمک خواهد کرد که شما را در درک چگونه شما می توانید نگه داشتن خانه خود را و تلفن و دیگر وسایل شخصی پاک و سترون.

بر اساس این گزارش برداشت پول نقد از بانک ها آمار 16 ماه اخیر که مردم انصراف 53,000 تومان کرور روپیه در طول دو هفته منتهی به 13 مارس. در حالی که این اقدامات به صورت نقدی تحویل و برداشت در حال اجرا توسط بانک ها برای کمک به مشتریان نیز بهتر است به استفاده از پرداخت دیجیتال برای بسیاری از معاملات به اجتناب از نیاز به داد و ستد با پول نقد در دسترس نباشد.


همچنین بخوانید: بانک ها نمی تواند به شما برای شارژ این دستگاه خودپرداز معاملات: RBI قوانین شما نیاز به دانستن!


(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>