نیاز به یک پلاسما اهدا کننده فوری? این برنامه ساخته شده توسط بمبی دانش آموزان AIIMS پزشکان کمک می کند

چند نفر مواجه شده اند زحمتی در یک پلاسمای اهدایی برای coronavirus درمان عزیزان خود. پیدا کردن چگونه این برنامه می تواند کمک به. #IndiaFightsCorona

ارتقاء

یکمونگ درمان برای COVID-19 بيمار برخی پزشکان باید با توسل به یک موجود روش مبارزه با بیماری های عفونی — پلاسما انتقال.

پلاسما یک جزء از خون است. ساده فرآیند شامل استخراج خون حاوی آنتی بادی از عفونت کمک کننده است از بهبود. پس از پلاسما جدا شده از خون پزشکان تجویز آن برای افراد آلوده به ویروس همان ویروس در این مورد COVID-19.

اینجا را کلیک کنید برای خواندن بیشتر در مورد این فرایند است.

برای کمک به پزشکان در این درمان با اتصال اهداکنندگان بالقوه گیرنده یک تیم از دانشجویان و پزشکان ایجاد کرده است یک برنامه — COPAL-19.

این تیم شامل بمبی-دهلی دانش آموزان Kaashika Prajaapat و Tushar Chaudhary همراه با تنی Aggarwal, یک دانش آموز از Maharaj Surajmal موسسه تکنولوژی دهلی نو و دکتر Abhinav سینگ ورما و دکتر Varidh Katiyar از AIIMS.

همکاری برای یک علت نجیب

Kaashika و دکتر Katiyar

در گفتگو با بهتر هند (TBI), Kaashika می گوید: “من به طور مستقل مشغول به کار در یک مرکز پزشکی ردیاب برنامه به تعداد تخت هواکش و سایر امکانات موجود در بیمارستان ها شفاف است. که ایده اولیه برای این برنامه که بعدها بدل به تبدیل شدن به یک پلاسما بانک برنامه است.”

حادثه ای که رخ داده است با دکتر Abhinav سینگ ورما بود که دلیل اصلی که چرا این تیم متمرکز بر اعمال نفوذ فن آوری برای اتصال پلاسمای اهداکنندگان بالقوه گیرنده.

“یک مقام ارشد در AIIMS و دکتر Verma همکار بود و نیاز به پلاسما و آن را در زمان او تقریبا 12 ساعت برای پیدا کردن اهدا کننده پلاسما. این زمانی بود که دکتر ورما احساس نیاز به توسعه یک برنامه برای کمک به پل شکاف” به اطلاع Kaashika.

این تیم احساس می شود که تاخیر اتفاق افتاده است نه به دلیل عدم وجود اهدا کنندگان, اما به دلیل کمبود اطلاعات است. “ما می خواستیم برای ارائه یک پلت فرم است که به ارمغان می آورد اهداکنندگان و بیماران نیاز به با هم. این است که چرا ما آمد تا با COPAL-19 می گوید:” Kaashika.

چگونه COPAL-19 نرم افزار کار می کند ؟

COPAL-19. پلاسما بانک برای COVID-19 بيمار.

این برنامه در شکل کنونی آن در دسترس است تنها بر روی دستگاه های آندروید. اما آن را نیز تبدیل به یک وب پورتال است که اجازه می دهد تا کاربر برای ورود به پورتال آنلاین.

این برنامه برای دو دسته از مردم – اهدا کنندگان که می تواند ثبت نام خود و پزشک درمان/بیمارستان است که می تواند دسترسی به داده ها. پس از اهدا کننده ثبت آنها را مجبور به وارد کردن تمام اطلاعات خود را که شامل:

1. نام
2. اطلاعات تماس (ایمیل و شماره تلفن)
3. محل اقامت
4. ها یک کپی از خود را تشخیص
5. ذکر است اگر شما علامت/بدون علامت
6. آخرین تاریخ که در آن شما علامتی

“با توجه به دستورالعمل های یک فرد واجد شرایط برای اهدای پلاسما چهارده روز پس از آنها آزمایش منفی برای COVID-19 یا بیست و هشت روز پس از اینکه بیمار شد آخرین علامتی” سهام Kaashika.

یک اهدا کننده نیز واجد شرایط برای اهدای یک بار در هر چهارده روز.

آنچه در زیر پس از ثبت نام روند ؟

ثبت نام اهدا کننده بالقوه دریافت یک پیام از طریق whatsapp, telegram, e-mail و یا SMS یک بار برنامه را می یابد در یک مسابقه. اهدا کنندگان و دریافت تمام جزئیات مانند بیمارستان برای رسیدن به اهدای پلاسما ، در مورد کمک کننده است قادر به رسیدن به محل آنها می تواند به کاهش و پیام ارسال خواهد شد به یکی دیگر از اهدا کننده در مجاورت.

این روند همچنان ادامه دارد تا زمانی که یک بازی یافت می شود. پس از آن اهدا خواهد شد نیاز به رفتن به نزدیکترین بیمارستان و یا بانک خون برای اهدای پلاسما ،

هر چالش ؟

“بنابراین بسیاری از آنها می گوید:” Kaashika. یکی از بزرگترین چالش هایی که این تیم مواجه شده است که ارتباط با دولت ها و گرفتن آنها پردازنده. “این نیاز به هماهنگی از دولت های ایالتی و بیمارستان و پزشکان اما وقت گیر است,” او می گوید.

“ما شده اند به مسابقه در برابر زمان است. شروع کار ما از 26 ژوئن و نمونه اولیه ساخته شده بود در یک هفته. محصول نهایی که قرار است راه اندازی شود بعد از این هفته در زمان یکی دیگر از ده روز از کار می گوید:” Kaashika.

Dr Varidh Katiyar ارشد رزیدنت جراحی مغز و اعصاب Dept. AIIMS دهلی نو می گوید: “در حال حاضر نرخ پلاسما کمک های مالی کمتر است نه به دلیل عدم ابتکار و اراده در میان بهبود بیماران, اما به دلیل عدم آگاهی است. این پورتال در حال رفتن به آن را آسان تر برای آنها را به اهدای هر زمان که نیاز ناشی میشود.”

همچنین لازم به ذکر است که این تیم کار کرده است در حال توسعه این نرم افزار از راه دور با هر یک از اعضای تیم مشغول به کار خارج از خانه خود را.

در حالی که یک واکسن هنوز هم ممکن است برخی از زمان به دور از طرح های مانند این می تواند یک نیروی چند برابر ما در جنگ علیه COVID-19.

برای هر گونه نمایش داده شد ممکن است شما در این نرم افزار شما می توانید برای رسیدن به این تیم در [email protected]

(سلب مسئولیت: شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) در حال حاضر انجام مطالعات در پلاسما درمانی [ارام محاکمه]. نتایج حاصل از یک دیدگاه علمی هنوز در انتظار. به شما توصیه به مشورت با یک پزشک قبل از شروع هر گونه درمان پزشکی.)

(ویرایش شده توسط Saiqua سلطان)

ارتقاء

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected].com
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.


ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>