نیاز به یک کار ؟ در اینجا چیزی است که 4 متحده در حال انجام برای افرادی که به خانه بازگشت

برخی از دولت های ایالتی در حال ارائه فرصت های شغلی برای متخصصین و کارگران ماهر که در بازگشت از کشورهای دیگر و شهرستانها.

ارتقاء

بefore این مستند و پس از سفر از محدودیت ها کاسته شد با توجه به Coronavirus همه گیر بی شماری از کارگران ماهر مانند آشپز ، کمک به بهداشت و درمان کمک های اولیه کارگران و رانندگان در میان دیگران, بازگشت به زادگاه خود از کشورهای دیگر—و شهرستانها—پس از از دست دادن امرار معاش خود.

با یک افزایش در تعداد از بازگشت مهاجران خاص دولت در حال ارائه یک تور ایمنی برای آنها ایجاد پایگاه داده است که نقشه مهارت های خود را و کمک به آنها را کشف فرصت های اشتغال در درون دولت است.

کارناتاکا

وزارت توسعه مهارت های کارآفرینی و معیشت تحت کارناتاکا توسعه مهارت شرکت (KSDC) است که در تلاش برای ایجاد یک پایگاه داده از کارگران ماهر و کشف فرصت های شغلی برای آنها در کارناتاکا.

کسانی که مایل به ثبت نام می توانید ببینید https://migrantkar.kaushalkar.com/

مگالایا

در میان بازگشت هزاران نفر از کارگران مهاجر در این مگالایا دولت راه اندازی شد ‘مهارت های نظرسنجی سال 2020″ که با هدف جمع آوری مجموعه مهارت ها و تجربیات کار از عودت.

کسانی که شغل خود را از دست داده و قصد ندارند در بازگشت به دولت در آنها مشغول به کار شد می تواند ثبت نام خود را در اینجا. آنها همچنین می توانید بازدید مشترک مرکز خدمات. کسانی که در صورت مشکل در ثبت نام خود می توانید با تماس تلفنی با شماره (1800-345-3644). آخرین روز برای ثبت نام آنلاین است 10 ژوئن.

هیماچال پرادش

دولت هیماچال پرادش همچنین راه اندازی یک “مهارت ثبت نام” برای ایجاد یک پایگاه داده از مهاجران که وارد دولت در طول مستند دوره است. عودت می توانید آپلود مدارک تحصیلی و مهارت و کار مورد نیاز است.

“وجود بیش از 5000 نفر ثبت نام شده در نرم افزار در حال حاضر. کارگران مهاجر داده خواهد شد آموزش آموزش فنی و حرفه ای و مهارت upgradation برای آماده سازی آنها برای آینده شغل. ثبت نام نیز مرتبط به خانه های صنعتی و شرکت های که می تواند دسترسی به اطلاعات تلفیقی با توجه به نیاز خود می گوید:” روهان Chand Thakur مدیر عامل HP Kaushal Vikas Nigam.

ثبت نام در اینجا با استفاده از شماره تلفن همراه خود را و Aadhaar کارت.

کرالا

اگر شما یک کارگر ماهر است که گذاشته شده است خاموش کرالا ‘مهارت های رجیستری” برنامه است که می تواند در فروشگاه Google Play وعده برای کمک به شما در پیدا کردن کار مرتبط. انواع مشاغل و خدمات موجود در این نرم افزار عبارتند از: لوله کشی, برق, نجاری, خانه داری و پخت و پز و بسیاری از بیشتر.

این برنامه با این نسخهها کار به دو روش:

  • یکی از این عمل به عنوان یک پلت فرم برای مشتریان به استخدام کارگران برای خانواده خود و یا صنعتی کار می کنند.
  • دو و کارگران ماهر می توانند ثبت نام خود را با آپلود مدارک مربوطه مانند ID اتمام دوره گواهی ، برای کسانی که بدون گواهینامه یک اعلامیه از محلی بخش عضو و یا مشاور می توانید مشاهده کنید.

(ویرایش شده توسط Gayatri Mishra)

مانند این داستان ؟ یا باید چیزی برای به اشتراک گذاشتن ؟
برای ما بنویسید: [email protected]
ارتباط با ما را در Facebook و Twitter.

ارتقاء

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>