نبراسکا هدف Marques Buford Jr به مدرسه خود را انتخاب در شنبه

مارکز Buford Jr ساخت است تعهد خود را اعلام روز شنبه و Nebraska Cornhuskers امیدوارند آنها خواهید بود با اضافه کردن یکی دیگر از گیرنده چشم انداز به آن 2021 کلاس. Buford اعلام کرد زمانی که او در حال برنامه ریزی در ارتکاب از طریق حساب توییتر خود را. در حالی که برخی از بازیکنان می گویند آنچه در روز و یا یک محدوده از روز آنها در حال رفتن به را چنین اعلام چشم انداز آیا همه آنها را یک بهتر است.

او نه تنها گفت: چه روز او را اعلام کرد اما زمان دقیق. این بازیکن که در تاریخ به عنوان یک ورزشکار اما پروژه ها به صورت یک wideout یا دفاعی در سطح کالج و گفت که او را در ارتکاب در جولای 18 در 3:16 pm مرکزی زمان.

Buford دارای 22 کل بورس تحصیلی ارائه می دهد به عنوان یک عضو از تثلیث مسیحی دبستان در سیدر هیل, Texas. با وجود نقطه از ستاره تنها, دولت, 247Sports ندارد تگزاس کالج ذکر شده به عنوان یکی از پتانسیل نقاط فرود. سایت استخدام تحلیلگران بر این باورند که Cornhuskers هستند دونده جلو و جلوتر از کالیفرنیا خرس طلایی و Iowa State Cyclones. آن دسته از تحلیلگران بر این باورند Buford یک قفل به انتخاب Huskers.

اوان مطلوب از اوماها (روباز انتخابی) جهانی هرالد نوشت: در مورد Buford و تطبیق پذیری او در زمین فوتبال است. مطلوب گفت که ورزشکار می تواند تقریبا در هر نقطه در این زمینه است.

نویسنده به صحبت کرد Buford دبیرستان مربی آندره هارت که گفت: این ورزشکار به دست آورده مستعار “چاقو ارتش سوئیس” در ترینیتی. در دفاع Buford به طور منظم همسان با مخالفت تیم ملی بهترین گیرنده. تلاش های خود را کمک به مدرسه پیروزی بازگشت به عقب دولت عنوان در سطح خود را از بازی.

که معنا نیست امریکاس فقط بازی های دفاعی به عقب. اگر بهترین بازیساز در مخالفت شد در حال اجرا به عقب او می خواهم تا در linebacker. اگر جرم در حال اجرا بود خالی backfield راه اندازی Buford را در ایمنی ،

“او چه قدیمی مدرسه, مربیان, تماس واقعی بازیکن فوتبال” هارت گفت. “شما می توانید او را در این زمینه در هر نقطه و شما باید موفقیت است.”

او باید انتخاب کنید نبراسکا این فکر Huskers کارکنان مربیگری می خواهد او را در خود دفاعی backfield. باید او متعهد به Huskers در شنبه او می شود دوم متعهد در 2021 چرخه در موقعیت خود.

فرود بازیکنان در آن موقعیت گروه شد کمی مهم تر در روز جمعه هنگامی که نبراسکا آموخته signee از سال 2020 Jaiden فرانسوا گزارش وارد شده نام خود را به NCAA football transfer پورتال.

Buford در اصل سه ستاره چشم انداز در سال 2020 کلاس اما نمی توانید هر گونه ارائه می دهد از قدرت پنج مدرسه. او تصمیم گرفت به reclassify به 2021 کلاس و متصلب قدرت 12 پنج ارائه می دهد این چرخه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>