حدود 1 در 3 خانواده های ایالات متحده را قطع بند ناف و ورزش نمی خواهد آن را ذخیره کنید

حتی بازگشت از زندگی ورزشی است که مطمئن شوید که به stanch خونریزی از بند ناف برش جدید Roku گزارش می گوید. مسیحی پترسن/گتی ایماژ

ما نگاهی به بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دوران گذار بزرگ در هنگام سنتی خطی رسانه, سرگرمی, سیستم عامل در نهایت اذعان شکست به قدرت رو به رشد مستقیم به مصرف کننده و کسب و کار.

Roku, Inc. امروز اعلام کرد یافته های حاصل از آن سالانه طناب برش مطالعه از جمله بینش های جدید به اشتراک گذاشته شده توسط مصرف کنندگان ایالات متحده در مورد چگونگی COVID-19 همه گیر است مؤثر بر تغییر جهت به جریان. جالب اینجاست که Roku هنوز امضا جریان توافق با عمده کسانی که جدید مانند WarnerMedia را HBO حداکثر و NBCUniversal را طاووس و در عین حال یافته های آن نشان می دهد شتاب در خروج دسته جمعی از خطی مشتریان.

این مطالعه نشان داد که حدود 32 درصد از ایالات متحده, تلویزیون خانواده ندارند و سنتی پرداخت آبونمان تلویزیون (کابل, ماهواره مخابراتی) در حالی که یکی دیگر از 25 درصد از خانواده های شناسایی شده به عنوان “بند ناف تراش,” قطع خدمات خود را. وقتی پرسیده شد که در مورد قصد قطع بند ناف به طور کامل در شش ماه آینده 45 درصد از طناب ریش تراش خانواده ها گفت: آنها به احتمال زیاد برای انجام این کار. این یافته ها می آیند و پس از یک رکورد شش میلیون مشتریان تصمیم گرفتند سنتی پرداخت-تلویزیون بسته نرم افزاری در سال 2019 و سه میلیون نفر قطع بند ناف از سال قبل.

“در حالی که ما وارد سال 2020 با شتاب قابل توجهی در اطراف بند ناف برش ما در حال حاضر شاهد است که COVID-19 همه گیر و مکث از زندگی ورزشی موجب شده است تا مصرف کنندگان به تجدید نظر در چگونه آنها دسترسی به صفحه اصلی سرگرمی و آنچه که آنها مایل به پرداخت” Roku افسر ارشد بازاریابی متی اندرسون گفت. “این روشن است که ارزش مهم تر از همیشه و فراوانی از محتوای رایگان, رایگان, محاکمه به حق بیمه خدمات جریان و پس انداز است که مصرف کنندگان در حال رسیدن به سوخت تغییر به جریان.”

قبلی سرمایه گذار مطالعات نشان داده اند که مصرف کنندگان حاضر به پرداخت حدود 50 دلار در هر ماه حدود سه جریان خدمات. وقتی پرسیده شد که در مورد عوامل رانندگی تغییر به full-time streaming برش خانه هزینه شد دلیل شماره یک داده شده است. Roku کاربران که قطع بند ناف گفت: آنها را نجات داد حدود 75 $در هر ماه تأکید بر اهمیت ارزش در امروز بازار سرگرمی به خصوص در میان مالی افسرده بار مجبور بیماری همه گیر. مخاطبان می خواهید برای پیدا کردن بهترین بنگ برای جفتک انداختن خود را از نظر فیلم و تلویزیون و محتوا است که به طور فزاینده در سراسر غیر خطی سیستم عامل است.

نزدیک به نیمی از همه آمریکایی تلویزیون خانواده ها گفت: آنها شده اند مشاهده بیشتر آگهی رایگان پشتیبانی تلویزیون در طول این بیماری همه گیر از آنها قبل از. علاوه بر این 40% اخیر بند ناف برش خانواده ها می گویند که دسترسی به آزمایش و تمدید محاکمه رایگان به اشتراک حق بیمه خدمات کمک کرد تا آنها را متقاعد به قطع سنتی پرداخت خدمات تلویزیون.

به عنوان NFL مذاکره جدید و بسیار گران قیمت پخش معاملات—قرار دادن میراث رسانه های امپراتوری مانند CBS در یک نقطه تنگ—شده است وجود دارد امیدواریم که بازگشت از فوتبال محبوبترین ورزش می تواند منجر به یک چشم انداز مثبت در ثبت نام های جدید-یو پی اس. اما تنها 17 درصد از اخیر بند ناف-برش خانواده ها گفت: آنها را دوباره به اشتراک سنتی تلویزیون پرداخت در هنگام ورزش زنده می گرداند در این سال در هر مطالعه است. در واقع 51 درصد گفت: آنها را به پیدا کردن راه های دیگر به مصرف ورزشی زندگی می کنند در حالی که 31 درصد ذکر شده امکان اشتراک جدید ورزشی زندگی می کنند جریان خدمات. بیش از نیمی (52%) از سنتی و بند ناف اصلاح خانواده ها می گویند که آنها به احتمال زیاد به کاهش خود را به تلویزیون پرداخت بسته اگر زنده تلویزیونی ورزش سنتی در تلویزیون پرداخت می کند بازگشت. حتی بحث از ESPN و دیزنی در حال حرکت ورزشی بیشتر به جریان در آینده است.

هر کدام راه شما آن را تکه تکه سنتی مدل تلویزیون در حال کاهش است. در حالی که ممکن است هرگز به طور کامل ناپدید می شوند آن است که در سرعت به عقب به جریان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>