Marketo گزارش نشانه های جدید مقابله با Tampa Bay Buccaneers

به نظر می رسد فریب بازی در کنار تام بردی بود به اندازه کافی برای متقاعد کردن دفاعی مقابله با marketo به دوباره ثبت نام با Tampa Bay Buccaneers. این مدافع کهنه کار است به گزارش آینده را برای حداقل یک سال دیگر و به نظر می رسد ممکن است او گرفته اند یک بیت از یک خانه-شهر تخفیف به Bucs را که بازگشت.

ESPN.com‘s Adam Schefter گزارش اوایل جمعه شب که منابع به او گفت که معامله تمام شد اما انجام می شود. Suh بازگشت است برای یک فصل و 8 میلیون دلار است. این سایت اشاره می کند که دفاعی در مقابله با آنچه که تا به حال در نظر گرفته شود یک سال برای او, اما او هنوز هم تا به حال مقدار زیادی از تاثیر در جلو دفاعی.

او به پایان رسید 2019 کمپین با نزدیکی حرفه ای-کم 41 پردازد و واقعی حرفه ای-کم 2.5 کیسه. مردم در داخل و اطراف تمپا استدلال می کنند یکی از دلایل آماری خود را تاثیر بسیار پائین است زیرا او بود که همواره دو تیمی. تمپا دفاع روشن به یک 3-4 دفاع در تاد Bowle اول فصل در شهر است.

او در آورده بود توسط سر مربی جدید بروس Arians که در حال حاضر مشغول ساخت یک جرم به همراه یک دفاع که تلاش برای غلبه بر Jameis وینستون لیگ پیشرو رهگیری در کل.

برخی از تحلیلگران گفته اند Suh بود مشتاق به صرف یک فصل دیگر با بولز با وجود اینکه یک نقطه کانونی توهین آمیز مسدود کردن طرح. او فصل گذشته سوم شد و در NFL در جرقه بزند که در آن او دو تیمی با 261.

در حالی که واحد خود را انجام مبارزه در برابر آن تاپ در لیگ در برابر عجله جرائم و گره خورده بود برای هفتم در کیسه 47.

Arians به وضوح مبارک با مفهوم آوردن Suh بازگشت. او در صحبت با رسانه ها در روز چهارشنبه در مورد حرکت می کند و آنچه که او برنامه ریزی شده برای فصل آینده.

“من می خواستم کل دفاع, اگر ما می تواند به با هم ماندن. آنها بازی را به خوبی با هم. هر قطعه از پازل را با یکدیگر می دانستند. Suh بود بزرگ بخشی از آن است. نه به عنوان های زیادی را در گونی بازی به عنوان آنجا که خود را داخل فشار و کار بزرگ او در سال گذشته در برابر اجرا شود.”

در حالی که تمپا به وضوح می خواستم Suh پشت آن انجام می شود نیست همیشه یک یقین است. وجود دارد چند تیم دیگر است که همچنین امید به فریب سابق نبراسکا ستاره فوتبال. برای یک دوره کوتاه از زمان آن نگاه مانند دالاس کابوی ها ممکن است برندگان خاص که در قرعه کشی. آنها در نهایت تبدیل به یکی دیگر از مقابله در Dontari پو در آنچه تصور می شود یک معامله ارزانتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>