NBA Trade Rumors: Sixers می تواند مبادله توبیاس هریس و یا Al Horford برای کریس پل در ‘CBS Sports’

فیلادلفیا 76ers رفته اند از طریق مقدار زیادی از یو پی اس و فراز زندگی در 2019-20 NBA فصل است. با وجود داشتن چهار All-Star کالیبر بازیکنان – Joel Embiid بن سیمونز توبیاس هریس و آل Horford – در فهرست Sixers قادر به زندگی تا انتظارات از این تیم NBA است که قرار است به یکی از بهترین ها در کنفرانس شرق. اگر آنها موفق به برنده شدن در این سال 2020 NBA عنوان قهرمانی و یا حداقل رسیدن به نهایی کنفرانس شرق به Sixers بسیار انتظار می رود به ایجاد یک فهرست تعمیرات اساسی در سال 2020 NBA offseason.

با ناتوانی خود را به طور مداوم برنده بازی با بن سیمونز به عنوان تنها توپ کنترل از Sixers ممکن است در نظر با هدف قرار دادن یک نقطه گارد در بازار تجارت این تابستان. یکی از بازیکنان NBA است که می تواند در Sixers’ رادار کریس پل از شهر اوکلاهما تندر. با توجه به سام کوین از CBS Sports, the Sixers می تواند با استفاده از عظیم قرارداد هریس و یا Horford برای به دست آوردن پل از رعد و برق.

“فیلادلفیا راه بسیار ساده تر است. هریس می تواند رسیدگی به پل ، Horford نیاز به حداقل های اضافی پر. اضافه کردن پیش نویس سرمایه به عنوان مورد نیاز است. بیشتر از آن خواهد بود لازم است در یک Horford ساخت و ساز اما به عنوان مخوف به عنوان قرارداد خود را به نظر می رسد در حال حاضر آن را باید به ذکر است که او برای بیلی داناون در فلوریدا. رعد و برق ممکن است بیشتر به بلع خود معامله نسبت به اکثر تیم است.”

پل خواهد بود باور نکردنی علاوه بر این به Sixers به آنها همه ستاره کالیبر گارد نقطه با مقدار زیادی از حذفی تجربه و یک گزینه بسیار قابل اعتماد در توهین آمیز پایان از کف. هر چند او مناسب نیست گاهشمار سیمونز و Embiid اضافه کردن پل به فهرست خود را افزایش خواهد داد Sixers’ شانس به طور کامل مسلط کنفرانس شرق در 2020-21 NBA فصل است.

پل در حال حاضر ممکن است 35 اما او هنوز هم مقدار زیادی از گاز باقی مانده در مخزن خود را. در این فصل او ارسال اعداد باور نکردنی به طور متوسط 17.7 امتیاز 4.9 ریباند 6.8 کمک و 1.6 دزد در حالی که تیراندازی 48.9 درصد از زمینه و 36.2 درصد از فراتر از arc. پل ممکن نیست نشان داده شده است هیچ نشانه ای که او خوشحال نیست در شهر اوکلاهما اما در این مرحله در NBA حرفه ای او را غیر قابل انکار بود بهتر است هزینه های خود باقی مانده سال در لیگ بازی برای مشروع عنوان مدعی.

تجارت پل برای Harris خواهد بود تا حدودی مفید برای تندر. هریس هشت سال جوان تر از پل و هنوز هم می تواند بخشی از رعد و برق را در دراز مدت برنامه ریزی کنید. در ضمن پتانسیل معامله ای که ارسال خواهد پل به شهر عشق برادرانه در ازای Horford تنها را حس اگر Sixers در حال حاضر شامل یک بازیکن جوان و یا یک پیش نویس انتخاب آینده در تجارت بسته است. اگر Sixers اصرار مستقیم مبادله تندر باید بلافاصله تصویب کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>