NBA Trade Rumors: Bradley Beal, Jrue تعطیلات خواهد بود ‘عالی چرخ سوم’ به دورنت & ایروینگ در بروکلین

ورود کوین دورنت و Kyrie Irving در تابستان گذشته است غیر قابل انکار تبدیل بروکلین نتز از میانگین حذفی مدعی به یک تهدید مشروع در کنفرانس شرق. هر چند آنها هنوز برای دیدن فهرست خود را در قدرت کامل, شایعات در گردش است که این شبکه در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن یک سوم ستاره است که می تواند مکمل دورنت و ایروینگ در سال 2020 NBA offseason. در ماه های گذشته این شبکه در حال حاضر شده است مربوط به چند NBA ستاره که انتظار می رود در بازار تجارت این تابستان از جمله Jrue تعطیلات New Orleans Pelicans و Bradley Beal از Washington Wizards.

پلیکان و جادوگران هستند و در عین حال برای نشان دادن هر گونه نشانه قوی است که آنها در حال برنامه ریزی برای حرکت تعطیلات و Beal در سال 2020 NBA offseason اما اگر یکی از آنها را در دسترس می شود, شبکه خواهد بود به احتمال زیاد در بالای لیست خود را از خواستگاران بالقوه. به گفته اندرو هیوز از Fansided چوب جنگلی هودینی تعطیلات و Beal خواهد بود “عالی چرخ سوم” به دورنت و ایروینگ در 2020-21 NBA فصل است.

“یکی از محبوب شایعات شامل شان نشانه های مکمل خود را به ستاره اواز یا موسیقی دو نفری از کایری اروینگ و کوین دورنت با یک سوم پویا گلزن و بازی ساز در صف شروع. این دو نام آورده اغلب Bradley Beal و Jrue تعطیلات. واقعا هم عالی خواهد بود چرخ سوم در یک شبکه جرم است که هنوز رتبهدهی نشده است برای رسیدن به حداکثر پتانسیل خود به دلیل آسیب اشکال. دورنت البته هنوز به کت و شلوار برای بروکلین پس از پاره شدن او آشیل در ماه ژوئن گذشته در NBA Finals در حالی که ایروینگ از دست رفته بیش از نیمی از فصل را با بیماری های مختلف است.”

دستیابی یا تعطیلات و یا Beal خواهد فعال کردن شبکه به شکل خود به خود “سه بزرگ” و آنها را خطرناک تر تیم در کنفرانس شرق در فصل آینده. تعطیلات ممکن است بازی همان موقعیت به عنوان ایروینگ اما در این سال او در بازی با امثال Rajon روندو و ساق پوش, جوراب توپ او ثابت کرد که او نیز می تواند موثر بازی در تیراندازی گارد موقعیت. تعطیلات نمی خواهد تنها به شبکه بسیار قابل اعتماد ثمر رساند اما همچنین محیط مدافع.

در ضمن جفت Beal با دورنت و ایروینگ می تواند شبکه بهترین تهاجمی تیم در لیگ در 2020-21 NBA فصل است. قبل از NBA تعلیق با توجه به گسترش coronavirus در سراسر جهان Beal بود به عنوان رتبه دوم بهترین گلزن در NBA به طور متوسط 30.5 امتیاز در 45.5 درصد عکسبرداری از میدان و 35.3 درصد از فراتر از arc. پس از صرف بسیاری از حرفه ای NBA با جان وال از واشنگتن Beal آموخته است که چگونه به اکسل در خارج از توپ ظرفیت ساخت و او را ایده آل و مناسب در کنار توپ غالب ستاره های بزرگ مانند دورنت و ایروینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>