NBA Rumos: Giannis Antetokounmpo می تواند به دنبال KD جای پای & ‘جمع آوری یک Superteam’ در ایالت طلایی در سال 2021

ورود کوین دورنت در تابستان 2016 فعال رزمندگان طلایی امور خارجه برای ایجاد یک superteam است که آنها را منجر به NBA نهایی برای سه سال متوالی و برنده back-to-back NBA عنوان قهرمانی است. اما دورانت را از روی لئامت دادن با رزمندگان نمی آخرین طولانی پس از او تصمیم به ترک طلایی دولت برای Brooklyn Nets در سال 2019 NBA رایگان آژانس. خوشبختانه این ممکن است تنها یک ماده از زمان قبل از یک سوپراستار می آید دوباره در منطقه خلیج و می پیوندد نیروهای با رزمندگان’ قهرمانی هسته Stephen Curry, کلی تامپسون و Draymond سبز.

او در مقاله اخیر جیک Rill از Bleacher Report به پیش بینی های او به صورت رایگان بزرگترین عوامل تابستان سال 2021 از جمله Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks. هر چند Antetokounmpo گفت: در حال حاضر در موارد متعدد است که او می خواهد به پایان برساند و خود را حرفه ای NBA در میلواکی Rill معتقد است که حاکم MVP را از دیگران به “جمع آوری یک superteam” در گلدن استیت در سال 2021 NBA رایگان آژانس.

“اما Antetokounmpo ممکن است نیاز به ترک میلواکی را به نفع خود عنوان NBA. و رزمندگان طلایی امور خارجه بوده است ‘آماده سازی برای سال به اجرا در Antetokounmpo با توجه به کانر Letourneau از سان فرانسیسکو کرونیکل. مانند کوین دورنت قبل از او Antetokounmpo را جمع آوری superteam با گلدن استیت را قوی اجرا می شود در متعدد NBA عناوین.”

هر چند او هنوز هم تعداد زیادی به بهبود در مورد طبقه-فاصله توانایی Antetokounmpo غیر قابل انکار خواهد بود باور نکردنی علاوه بر این به رزمندگان. 25 Antetokounmpo است که در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فعال در لیگ. در این فصل که در آن او در حال حاضر به طور متوسط 29.6 نقاط 13.7 ریباند 5.8 کمک 1.0 بلوک و 1.0 سرقت در حالی که تیراندازی 54.7 درصد از زمینه و 30.6 درصد از فراتر از قوس Antetokounmpo است یک بار دیگر یک حزب سوسیالیست به پیروزی با ارزش ترین بازیکن جایزه.

با عملکرد فعلی خود در هر دو به پایان می رسد از زمین رزمندگان نمی قطعا ذهن پرداخت Anteokoumpo حداکثر قرارداد در 2021 NBA رایگان آژانس. جفت شدن Antetokounmpo با کاری تامپسون و سبز خواهد در هیچ شک را رزمندگان شماره 1 های مورد علاقه را به نفع خود NBA عنوان قهرمانی دوباره. با کاری تامپسون و سبز در حال حاضر در 30s خود را موفق کسب Antetokounmpo نیز شکاف به بعد دوران طلایی بسکتبال در دولت است.

تا کنون دیگران در حال انجام همه چیز آنها می توانند برای جلوگیری از رزمندگان و دیگر تیم های NBA از سرقت Antetokounmpo در 2021 NBA رایگان آژانس. پس از 2019 NBA offseason که دیگران در حال حاضر نشان داد طرح خود را برای ارائه Antetokounmpo عظیم تمدید قرارداد این تابستان. متاسفانه همانطور که در حال حاضر Antetokounmpo هنوز هم داده نشده است, و دیگران هر یک تضمین است که او را جوهر یک قرارداد جدید پس از 2019-20 NBA فصل یا تست رایگان آژانس های بازار در تابستان 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>