NBA Rumors: Zach کالینز می تواند جایگزین کارملو آنتونی در تریل’ شروع, صف, در ‘Rip شهرستان پروژه’

پیش از آن در 2019-20 NBA فصل 10-زمان NBA All-Star کارملو آنتونی فرصت داده شد تا همچنان خود را NBA با پورتلند تریل بلیزرز. آنتونی زباله نیست هر زمان به او ثابت کند که هنوز گاز به سمت چپ در مخزن خود را و می تواند مفید باشد به یک تیم NBA که با هدف برنده شدن در NBA عنوان قهرمانی. در 50 بازی او در بازی های 36 ساله و کوچک به جلو است و به طور متوسط 15.3 امتیاز و 6.3 ریباند در حالی که تیراندازی 42.6 درصد از زمینه و 37.1 درصد از فراتر از arc.

با این حال آنتونی در حال حاضر در آستانه از دست دادن نقطه خود را در این Trail Blazers’ شروع صف. با توجه به استیوی Cozens از Fansided را پاره شهرستان پروژه که 2019-20 NBA فصل رزومه تریل بلیزرز ممکن است در نظر demoting آنتونی به نیمکت و دادن نقش به عنوان شروع قدرت به جلو به ژاک کالینز است که به زودی انتظار می رود به بازگشت پس از عمل جراحی در ماه نوامبر سال گذشته است.

“اما با این تیم بی پایان فصل به طور منظم دفاع تا کنون بهترین مکان برای Melo ممکن است در آینده روی نیمکت و اجازه Collins جای خود را در چهار. اگر حسن وایتساید شروع پنج بعدی به Collins سپس Nurkic و ملو به طور بالقوه می تواند فرم خوب مقابل دادگاه زمین. به دلیل Nurkic برتر دفاع او بهتر است متناسب با Melo در حالی که Collins’ دفاع برتر به ملو به این معناست که او یک بهتر و مناسب با Whiteside. Melo می تواند با تهدید و ارعاب مخالفان نیمکت واحد خود را به ثمر رساند و اندازه. در این مرحله از زندگی حرفه ای خود این ممکن است یک گزینه بهتر است.”

جای آنتونی با کالینز در صف شروع باعث می شود بسیاری از حس برای Trail Blazers, به خصوص اگر آنها جدی در مورد کسب درآمد نهایی نقطه حذفی در کنفرانس غرب. آنتونی هنوز هم ممکن است قابل اعتماد به ثمر رساند اما او همچنان یک دفاعی مسئولیت. به منظور شانس بهتر همواره برنده بازی تریل بلیزرز نیاز به کسی مثل کالینز است که می تواند کمک به آنها را بهبود دفاعی بهره وری است که در حال حاضر در رتبه شماره 26 در لیگ اجازه می دهد 111.1 امتیاز در هر 100 اموال در هر ESPN.

کالینز را Trail Blazers برتر مدافع. گذشته از اینکه کیفیت لبه محافظ کالینز نیز می تواند کمک به حفاظت از محیط. هر چند او نیست یک شات خالق مانند آنتونی کالینز می تواند فضای کف و تسهیل توپ.

حرکت آنتونی به نیمکت نیز بهره مند Trail Blazers. اگر آنتونی را به طور کامل قبول و یاد بگیرند که چگونه به حداکثر رساندن خود را نقش زمین او را غیر قابل انکار بود یک سردرد بزرگ را به تیم مقابل واحد دوم. همچنین اگر Trail Blazers تصمیم به نگه داشتن حسن وایتساید به عنوان شروع خود را مرکز Cozens معتقد است که جفت شدن آنتونی با Yll Nurkic در پورتلند دوم واحد می تواند به کمک آنها خود را پنهان دفاعی ضعف است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>