NBA Rumors: جادوگران در حال رفتن به پشیمانی’ اگر آنها تجارت Bradley Beal می گوید: ‘ESPN’ تحلیلگر

در سال گذشته Washington Wizards گارد تیراندازی Bradley Beal شده است موضوع بی شماری trade rumors. با جادوگران’ ناتوانی در رقابت برای قهرمانی NBA عنوان بسیاری از مردم بر این باورند که آنها در حال بهتر کردن تجارت Beal و تحت یک مقیاس کامل بازسازی. هر چند 2019-20 NBA فصل است هنوز بیش از چند تیم NBA است که در حال حاضر دارای جذاب تجارت دارایی در حال حاضر به ابراز علاقه به کسب Beal از جادوگران در این پاییز.

اما همانطور که در حال حاضر جادوگران ادامه به همه بگویم در لیگ است که آنها به هیچ وجه قصد تجارت Beal و تحت بازسازی روند. در اخیر ظاهر در جادوگر ایران , پادکست بازنشسته بازیکن NBA و ESPN تحلیلگر تیم Legler صحبت در مورد جادوگران’ تصمیم به نگه داشتن Beal در فهرست خود را. Legler معتقد است که جادوگران هوشمند برای تجارت نیست Beal, و اضافه کرد که آنها در حال رفتن به پشیمانی” اگر آنها بخشی از راه را با همه ستاره تیراندازی گارد.

“هر زمان که شما می شنوید بحث و گفتگو در مورد آنها باید تجارت Bradley Beal, من حتی نمی خواهد اجازه دهید مردم سوال کردن از دهان خود. من فقط آنها را متوقف در آهنگ های خود را,” Legler گفت: همانطور که به نقل از تعقیب هیوز از NBC Sports. “شما نمی تجارت سطح استعداد مانند Bradley Beal. شما در حال رفتن هرگز به عقب بر گردیم آنچه که او دستورات. شما در حال رفتن به در پایان کوتاه است. شما در حال رفتن به آن را پشیمانی اگر شما همیشه آن را انجام دهد چرا که شما یک مرد که سن و سال که با استعداد در خانه شما پیدا کردن راه هایی برای قرار دادن بازیکنان در اطراف او است که می تواند سازمان است.”

Beal ممکن است در همان سطح به عنوان LeBron James Kawhi Leonard, کوین دورنت و Stephen Curry اما او موفق را به نام خود در لیگ. در این فصل Beal نشان داده عظیم با بهبود عملکرد خود را در هر دو به پایان می رسد از زمین به طور متوسط 30.5 امتیاز 4.2 ریباند 6.1 کمک و 1.2 دزد در حالی که تیراندازی 45.5 درصد از زمینه و 35.3 درصد از فراتر از arc.

Beal است و در عین حال به نفع خود اولین عنوان قهرمانی NBA, اما زمانی که او را احاطه حق بازیکنان او است که در واقع قادر به گرفتن جادوگران به سطح بعدی. به عنوان Legler گفت: این واقعا یک حرکت هوشمند برای جادوگران به نگه داشتن بیل با وجود تماس از کل لیگ به تجارت او برای بازیکنان جوان و آینده دور اول میدارد. Beal است که تنها 26 و هنوز هم مقدار زیادی از سال در سمت چپ خود را نخست.

در حالی که Beal همچنان به توسعه خود بازی جادوگران باید انجام بخشی خود را از اضافه کردن بازیکنان با کیفیت است که مکمل بازی خود را. اگر آنها موفق به انجام بخشی خود را, آن ممکن است تعجب اگر Beal نا امید می شود با جادوگران و شروع به پیدا کردن راه خود را از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>