NBA Rumors: رزمندگان گزارش دیدن Marquese Chriss به عنوان ” حق رای بالقوه ساخت بلوک

به عنوان هشتمین کلی انتخاب در سال 2016 NBA Draft, Marquese Chriss شد تا حد زیادی دیده می شود به عنوان یک بازیکن که موفق به زندگی می کنند تا انتظارات. اما با توجه به عملکرد قوی برای رزمندگان طلایی امور خارجه در هفته منتهی به لیگ اواسط ماه مارس وقفه یک گزارش جدید اشاره کرد که این تیم انتظار دارد که او را به نقش کلیدی رفتن به جلو به عنوان یکی از بزرگ مردان است.

به نقل Bleacher Report, Connor Letourneau از سان فرانسیسکو کرونیکل نوشت: روز سه شنبه که رزمندگان دیدن Chriss به عنوان یک “حق رای بالقوه بلوک ساختمان” کسی که می تواند به عنوان یک “rim-در حال اجرا” در داخل گلزن مدافع و رهگذر در مرکز موقعیت. این در سابق نشریه است که با وجود این انتظار است که رزمندگان (15-50 که در 11 مارس) در حال هدف قرار دادن 7-پا-1 اینچ دانشگاه ممفیس مرکز جیمز وایزمن در سال 2020 NBA پیش نویس است.

“مقابل دفتر بسیار خوش بینانه در مورد آینده خود را با توجه به منابع متعدد است که از آن خواهد شد راحت وارد فصل آینده با او به عنوان شروع center” Letourneau ادامه داد. “این باعث می شود رزمندگان کمتر مستعد به استفاده از اوایل انتخاب وایزمن—یا هر مرد بزرگ که برای ماده—از برخی از صاحب نظران ممکن است فرض کنیم.”

قبل از پیوستن به رزمندگان برای 2019-20 فصل Chriss دیده می شد به عنوان یک بازیکن ناامید کننده در دو فصل اول بازی the Phoenix Suns و در 2018-19 مبارزات انتخاباتی که در آن او تقسیم زمان بین کلیولند کاوالیرز و هیوستون راکتس است. در این فصل او به طور متوسط 9.3 امتیاز 6.2 ریباند 1.9 کمک و 1.1 بلوک در حالی که شروع 21 از 59 بازی برای رزمندگان با به طور متوسط از 13.6 امتیاز 10 ریباند 3.4 کمک و 1.2 بلوک در پنج مارس بازی ها.

صحبت کردن در مورد دلایل Chriss بهبود Letourneau نوشت که 22 سال بیشتر استفاده شده است توسط دولت طلایی سر مربی استیو کر به عنوان سنتی مرکز و نه به عنوان یک “کشش چهار” و یا یک قدرت رو به جلو با بیشتر از یک بازی خارج از داخل بازی. ماه گذشته ESPN‘s ژاک لاو نیز تا به حال ستایش بالا برای این مرد بزرگ اشاره کرد که او به طور چشمگیری بهبود یافته به عنوان یک رهگذر و آموخته است که چگونه برای شکستن برخی از عادات بد خود را به عنوان یک مدافع پس از امضای قرارداد با رزمندگان.

در حالی که رزمندگان در حال انتظار برای بازگشت به فرم در 2020-21 فصل ارائه شده همه ستاره پاسداران Stephen Curry و کلی تامپسون هر دو سالم پس از از دست رفته ترین — اگر نه همه — از زمان مبارزات انتخاباتی با توجه به صدمات Chriss نیست تنها اخیر علاوه بر این سازمان گزارش شده است که امیدوار به حفظ. قبلی گزارش ها نشان می دهد که به جلو/گارد اندرو ویگینز که به دست آورد از مینه سوتا تیمبرولوز برای d’angelo راسل پیش از فوریه مهلت تجارت — انتظار می رود که باقی می ماند در حالت طلایی به عنوان تیم کوچک شروع به جلو برای 2020-21 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>