NBA Rumors: رزمندگان می تواند نشانه Ariza ترور با استفاده از سطح متوسط استثنا در سال 2020 رایگان آژانس در ‘Fansided’

طلایی رزمندگان امور خارجه ممکن است در حال حاضر نشان داد قصد خود را از نگه داشتن هسته ای خود را از استفان کاری کلی تامپسون اندرو ویگینز و Draymond سبز اما این لزوما به این معنا نیست که آنها دیگر به دنبال فهرستی ارتقا در سال 2020 NBA offseason. هر چند رزمندگان پول ندارد به دنبال نام های بزرگ در سال 2020 NBA رایگان آژانس انتظار می رود آنها را به یک مقصد جذاب برای veteran رایگان عوامل که می خواهند به رقابت برای عنوان قهرمانی NBA در 2020-21 NBA فصل است. یکی از بازیکنان که رزمندگان می تواند هدف در آژانس رایگان بازار این سقوط است Ariza ترور از پورتلند تریل بلیزرز.

او در مقاله اخیر تونی Pesta از Fansided آبی مرد حلقه شامل Ariza در لیست بازیکنان که رزمندگان می تواند نشانه با استفاده از سطح میانی ، Ariza دیگر ممکن است در نخست خود را, اما او هنوز هم می تواند باور نکردنی علاوه بر این به یک تیم مانند رزمندگان که نیاز به تقویت خود فهرستی از عمق. به عنوان Pesta اشاره کرد Ariza را به رزمندگان جانباز 3-و-D wingman با قهرمانی تجربه.

“Ariza یکی از OG 3-و-D بازیکنان. او در بالاترین سطح برنده مسابقات قهرمانی در کنار کوبه برایانت و لس آنجلس لیکرز در سال 2009. به این روز Ariza است که ساخت یک اثر با محیط دفاع و پرش میکنه. رزمندگان نیاز به کسی برای خود مجری. این چیزی است که Ariza اضافه شده است به شهرت و اعتبار خود در طول سال به عنوان او حاضر به اذیت کنه. ما شاهد این بر روی صفحه نمایش کامل در این فصل زمانی که او هل Trae جوان برای اقدام به مهره مگ او.”

امضای Ariza با استفاده از سطح میانی استثنا می سازد بسیاری از حس برای رزمندگان. Ariza می تواند در خدمت به عنوان یک سیاست بیمه برای رزمندگان در مورد Wiggins دچار یک آسیب است. همچنین اگر Wiggins مبارزه را به خود مناسب در کنار کاری تامپسون و سبز, رزمندگان, سر مربی استیو کر می تواند به راحتی جایگزین او با Ariza در صف شروع.

با او تجربه بازی با توپ-غالب ستاره های بزرگ مانند کوبه برایانت لس آنجلس و جیمز هاردن در هوستون Ariza نیست و انتظار می رود به سختی ساختمان شیمی با کاری و تامپسون در حالت طلایی. گذشته از اینکه باور نکردنی مدافع در محیط Ariza را نیز به رزمندگان دیگر مشروع گزینه از فراتر از arc.

Ariza ممکن است در حال حاضر متمرکز بر کمک به تریل بلیزرز کسب درآمد نهایی نقطه حذفی در کنفرانس غرب اما زمانی که 2019-20 NBA فصل به طور رسمی بیش از او خواهد بود که نیاز به تصمیم گیری در مورد NBA آینده. اگر رزمندگان واقعا تصمیم بگیرد به او پیشنهاد اواسط سطح استثنا در سال 2020 NBA رایگان آژانس Ariza دیگر ممکن است فکر می کنم دو بار قبل از خروج از پورتلند برای دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید