NBA Rumors: Tyler Herro می تواند ‘جوان, جایگزینی ارزان تر’ به صورت Bradley Beal در جادوگران گزارش نشان می دهد

با اخیر شایعات نشان می دهد که واشنگتن ویزاردز ستاره Bradley Beal در نظر گرفته پیوستن به میامی هیت قبل از امضای تمدید با تیم فعلی خود یک گزارش جدید اشاره کرد که این احتمال وجود دارد که گرما هنوز هم می تواند به دست آوردن او ارائه آنها را یک بازیکن خاص است که می تواند جایگزین سهم او روزی — rookie گارد تیراندازی تایلر Herro.

در یک لیست وارد شده توسط madmazel‘s کارکنان شامل امیدوار کننده بازیکنان جوان که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان تجارت طعمه برای تاسیس ستاره های خروجی نشان می دهد که گرما می تواند برای “مشروع تفاوت ساز” مانند Beal اگر او قرار داده می شود در معاملات بلوک قبل از تابستان 2021. اما در حالی که این گرما باید سهم خود را از جوانان از جمله دانکن رابینسون و Kendrick Nunn که کمک قابل توجهی در این فصل به آن اشاره شد که از جمله بازیکنان “نیست و گرفتن آن را انجام داده” به عنوان پتانسیل اجزای یک تجارت بسته برای یک سوپراستار بازیکن مثل Beal.

به عنوان مرکز بم Adebayo پا کرده است تا در این فصل به عنوان اولین زمان همه ستاره و یک حق رای دادن سنگ بنای برای میامی, Bleacher Report پیشنهاد کرد که Herro خواهد بود که بهترین بازیکن برای ارسال به واشنگتن در یک تجارت برای Beal با توجه به چگونه او تنها 20 سال دارد و یک سقف شبیه به جادوگران hotshot را “سطح فعلی.”

“برای واشنگتن Herro خواهد بود یک جوان ارزان تر جایگزینی برای Beal که ممکن است آن حق رای دادن را فصل بعد” انتشار خود ادامه داد. “او در حال حاضر یک مقدار به علاوه-با کیفیت marksman—او چهارمین واجد شرایط تازه کار به طور متوسط دو تا سه برابر در هر بازی در 39-به علاوه درصد تیراندازی—با دسته خود را به صورت رایگان و اعتماد به نفس به چلپ چلوپ کلاچ عکس.”

در علاوه بر این به تیراندازی در یک و بالاتر از میانگین کلیپ از سه نقطه محدوده Herro نیز تولید جامد آمار زمین برای گرما. با توجه به بسکتبال-مرجع صفحه سابق دانشگاه کنتاکی standout در حال حاضر به طور متوسط 12.9 امتیاز و چهار ریباند و 1.9 کمک به رغم شروع فقط شش نفر از 47 بازی او بازی کرده است تا کنون. او همچنین تیراندازی 41.4 درصد از زمینه و 83.5 درصد از خط.

اگرچه 26 ساله Beal می تواند به گرم کردن یک جوان و بالاتر به ثمر رساند شماره 1 گزینه در جرم است که می تواند به زودی جایگزین جیمی باتلر در نقش, Bleacher Report اشاره کرد که وجود دارد تنها چند سناریو است که می توانید ببینید میامی کسب دو زمان همه ستاره. به همین ترتیب این نشریه تاکید کرد که گرما ممکن است تمایلی به محل Herro بلوک تجاری در این نقطه در زندگی حرفه ای او. مانند هر تجارت که شامل هر دو تیراندازی پاسداران به طور بالقوه می تواند شامل بسیاری دیگر از بازیکنان از دو تیم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>