NBA Rumors: تریستان تامپسون می تواند ترک کاوالیرز برای ‘Archrival’ رزمندگان در سال 2020 رایگان آژانس

پس از 2019 NBA offseason, شایعات شده اند به طور مداوم چرخش در اطراف veteran مرکز تریستان تامپسون و آینده خود را با Cleveland Cavaliers. هر چند تامپسون باقی می ماند یک معتاد به اسب دوانی پس از سال 2020 مارس NBA تجارت مهلت هیچ تضمینی وجود ندارد که کلیولند هنوز هم او را به عنوان بخشی از برنامه بلند مدت به ویژه پس از آنها به دست آورد All-Star مرکز Andre Drummond در یک معامله تجاری با دیترویت پیستونز. اگر دروموند مردد به سال آخر قرارداد خود را, آن است که بسیار محتمل است که تامپسون و کاوالیرز خواهد شد از رفتن به جهات مختلف در این تابستان.

اگر او و کاوالیرز واقعا تصمیم به بخش راه در سال 2020 NBA رایگان آژانس چندین تیم NBA است که در نیاز مبرم به یک frontcourt افزایش انتظار می رود به بیان قوی علاقه به اضافه کردن تامپسون به فهرست خود را. با توجه به ناتان Beighle از Fansided آبی مرد حلقهیکی از تیم NBA است که می تواند هدف تامپسون در سال 2020 NBA رایگان آژانس کاوالیرز’ “archrival,” طلایی رزمندگان امور خارجه.

“هنگامی که یک archrival از رزمندگان تامپسون تا به حال یک فصل فوق العاده با کاوالیرز یکی از تنها Cavs هنوز هم جایگاه خود را از سال 2016 عنوان NBA-پیروزی فهرست. در فصل تامپسون است که به طور متوسط یک حرفه ای-بالا 12.0 امتیاز در هر بازی. البته او تا به حال نیز گرفته شده حرفه ای-تعداد بالایی از اهداف رشته در هر بازی و همچنین تامپسون هنوز shotting نسبتا خوب اتصال در 51% از تلاش های خود را. او همچنین اهمیت حیاتی بیش از ده ریباند در هر بازی. تامپسون سبک شبیه به Looney اما او می تواند یک دارایی ارزشمند اگر او همچنان به کار خود را در سه نقطه بازی چیزی Looney هنوز برای اضافه کردن به مجموعه.”

تامپسون خواهد بود باور نکردنی علاوه بر این به رزمندگان را شروع کالیبر مرکز که دارای مقدار زیادی از قهرمانی را تجربه کنند. تامپسون ممکن است صرف بیشتر از NBA حرفه ای به عنوان یک سنتی بزرگ مرد اما در 2019-20 NBA فصل او نشان داده عظیم بهبود خود را با سه نقطه تیراندازی و او را جذاب متناسب با رزمندگان. در 57 بازی او بازی 29 ساله مرکز به طور متوسط 12.0 نقاط 10.1 ریباند و 2.1 کمک می کند در حالی که تیراندازی 51.2 درصد از زمینه و 39.1 درصد از فراتر از arc.

با وجود اینکه یک کوچکتر از مرکز تامسون ثابت کرد که او می تواند گارد غالب مردان بزرگ از نیروگاه تیم در لیگ مانند جوئل Embiid از Philadelphia 76ers و Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks. این امر تا حد زیادی کمک به رزمندگان در هدف خود برای بازگشت به عنوان مشاجره در 2020-21 NBA فصل است.

بازی برای تیم NBA است که آنها رو در NBA نهایی برای چهار سال متوالی غیر قابل انکار خواهد بود یک ایده جذاب برای تامپسون. اما آن باقی مانده است یک علامت سوال بزرگ اگر رزمندگان می تواند استطاعت تامپسون درخواست قیمت در سال 2020 NBA رایگان آژانس. اگر تامپسون را قبول نمی کند ارزان قرارداد رزمندگان به احتمال زیاد مجبور می شود به دنبال گزینه های دیگر در این تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>