NBA Rumors: تاتنهام می تواند به دست آوردن گوردون هیوارد از سلتیکز برای LaMarcus Aldridge, Per ‘Bleacher Report’

با سن آنتونیو اسپرز در تلاش برای ایجاد پلی آف به عنوان آنها آماده برای پیوستن به 21 تیم های دیگر زمانی که NBA رزومه بازی در ماه آینده شده است وجود دارد بحث زیادی در این تیم احتمالا ورود بازسازی حالت. که به طور بالقوه می تواند به معنی حرکت از خود را مغبون بازیکنان از جمله گارد تیراندازی DeMar DeRozan و رو به جلو/مرکز LaMarcus Aldridge. با توجه به این احتمال که Aldridge ممکن است بخواهید به ترک سن آنتونیو اگر DeRozan مردد از نهایی سال از قرارداد او گزارش های اخیر حاکی از آن است که منچستریونایتد می تواند پر کردن یک نیاز توسط تجارت کهنه مرد بزرگ به بوستون سلتیکز در ارز خود را برای یکی از برترین ستاره های رو به جلو/گارد گوردون هیوارد.

به عنوان توضیح داده شده در روز سه شنبه توسط madmazelتجارت ایده را شامل ارسال Aldridge و کهنه frontcourt بازیکن رودی گی به سلتیکز با اسپرز دریافت هیوارد و دوم-سال مرکز Robert Williams III در بازگشت. انتشار اشاره کرد که این معامله را از اسپرز با کیفیت استارت در جلو و یک جایگزینی ممکن است در جرم برای DeRozan باید او تصمیم به ورود رایگان آژانس در سال 2020 offseason.

“هیوارد است که چهار سال جوانتر از Aldridge و نقش یک موقعیت نیاز در سن آنتونیو به خصوص اگر DeRozan نمی گرداند. ویلیامز 22 است و در حال حاضر فوق العاده ای شات بلاکر که می تواند با استفاده از برخی از زمان در اسپرز سیستم برای توسعه بقیه بازی خود را.”

با توجه به بسکتبال-مرجع بازیکن صفحه 30 ساله هیوارد است که به طور متوسط 17.3 امتیاز 6.5 ریباند و 4.1 کمک برای سلتیکز در این فصل است. این نشانه یک بهبود بزرگ از آمار خود در 2018-19 فصل که در آن او تا به حال فقط از بهبود جدی در آسیب مچ پا است که باعث او را به دست همه آنها به جز یک بازی در 2017-18 مبارزات انتخاباتی. او اما در یک قرارداد است که او را به پرداخت $34.2 میلیون در 2020-21 باید او را انتخاب کنید به انتخاب کردن به سال آخر خود را معامله.

ویلیامز در ضمن بازی های برگزار شده است فقط در 23 بازی که تا کنون برای بوستون در 2019-20 فصل هر چند او به ویژه کمک در rebounding و دفاع در هر 36 دقیقه به طور متوسط از 12 ریباند و 3.1 بلوک در هر بسکتبال-مرجع. 22-در سال, نوشته شده در هر بازی به طور متوسط 4.3 امتیاز 4.7 ریباند و 1.2 بلوک.

همانطور که برای سلتیکز و چگونه فرضی تجارت می تواند به نفع آنها فصل آینده Bleacher Report نوشت که 34 ساله Aldridge می تواند خود را پر کنید نیاز به یک مولد و با تجربه مرکز داده خود را در هر بازی به طور متوسط از 18.9 امتیاز 7.4 ریباند و 1.6 کمک و 38.9 درصد تیراندازی, کلیپ از سه نقطه در محدوده 2019-20. در حالی که همجنس باز, شماره (10 امتیاز 5.4 ریباند) کاهش یافته است پس از سال نخست خود را به خروجی نیز پیش بینی کرد که او هنوز هم ممکن است به اندازه کافی خوب برای به دست آوردن یک شروع کار در جلو در کنار Jayson Tatum.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>