NBA Rumors: امضای Marc Gasol در سال 2020 رایگان آژانس می تواند ‘زنده’ رزمندگان’ سلسله اجرای فصل آینده

با وجود درد و رنج یک ناامیدی بزرگ در 2019-20 NBA فصل طلایی رزمندگان امور خارجه در یکی از تیم NBA است که انتظار می رود به طور جدی ادعا برای NBA عنوان قهرمانی در سال آینده. گذشته از ساخت مطمئن شوید که هسته ای خود را از استفان کاری کلی تامپسون و Draymond سبز خواهد بود در شکل کامل قبل از شروع 2020-21 NBA فصل رزمندگان در حال برنامه ریزی برای اضافه کردن تاسیس جانبازان است که می تواند تقویت شانس خود را برای بازپس تاج و تخت خود را و احیای خود سلسله. یکی از اهداف بالقوه برای رزمندگان در سال 2020 NBA رایگان آژانس کهنه کار این مرکز Marc Gasol از تورنتو رپتورز.

او در مقاله اخیر Grant هیوز از Bleacher Report ایجاد یک لیست کامل 2020 NBA رایگان-agent اهداف برای هر تیم در لیگ. برای رزمندگان هیوز نشان می دهد که آنها می تواند پس از Gasol در سال 2020 NBA رایگان آژانس. Gasol در حال حاضر ممکن است در حرکت نزولی خود را NBA اما هیوز معتقد است که او یکی از چند جانباز رایگان عوامل است که می تواند کمک به رزمندگان’ “زنده” خود را در سلسله اجرا در 2020-21 NBA فصل است.

“خیلی از گلدن استیت جرم است که بر اساس حرکت شهود سریع می خواند و خود خواهی تصمیم گیری است. بسیار هوشمند و از پیش برنامه ریزی شده به تصویب Gasol به راحتی می تواند بهترین راه اندازی بزرگ Stephen Curry و کلی تامپسون که تا کنون با بازی—Draymond سبز حذف شدند. به ویژه بر خلاف سبز Gasol می تواند ترساندن دفاع از محیط باز تا فرصت بیش از همه طبقه. رزمندگان همچنین فقدان یک پست مدافع با اندازه و هر چند او را از دست داده و تحرک Gasol (6’11”) هنوز هم ممکن است بالا یکی پایین-پایین پنبه در لیگ. اگر طلایی دولت در نظر دارد برای احیای آن سلسله اجرای آن شما نیاز به همه چیز Gasol ارائه می دهد.”

Marc Gasol #33 of the Toronto Raptors attempts a shot against Draymond Green #23 of the Golden State Warriors in the first quarter at Scotiabank Arena on May 30, 2019 in Toronto, Canada.
  کایل Terada – استخر / گتی ایماژ

هر چند او در حال حاضر گذشته خود را نخست Gasol هنوز هم باور نکردنی علاوه بر این به رزمندگان به آنها همه ستاره کالیبر بزرگ است که قادر به ضربه زدن به پایین عکس از فراتر از arc. پتانسیل کسب Gasol در سال 2020 NBA رایگان آژانس کمک خواهد کرد رزمندگان بهبود عملکرد خود را در هر دو به پایان می رسد از زمین است. گذشته از اینکه قابل طبقه-فضا Gasol نیز کم پست های انجام rebounder, تسهیل و لبه محافظ.

این فصل 35 ساله اسپانیایی مرد بزرگ است که به طور متوسط 7.6 امتیاز 6.3 ریباند و 3.4 کمک می کند در حالی که تیراندازی 41.9 درصد این زمینه و 40.2 درصد از سه نقطه محدوده. با توانایی های خود را به اکسل در خارج از توپ ظرفیت Gasol نمی خواهد که یک زمان سخت گیری خود را متناسب در کنار کاری تامپسون و سبز در حالت طلایی.

همانطور که در حال حاضر Gasol نشان نداده هر نشانه ای که او در حال برنامه ریزی برای ترک رپتورز در سال 2020 NBA رایگان آژانس. در این نقطه در NBA حرفه ای او خواهد بود قطعا بهتر کردن بازی برای یک تیم NBA است که می تواند او را واقع بینانه شانس برنده شدن خود را دوم NBA عنوان قهرمانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>