NBA Rumors: باید پورتلند تریل بلیزرز تجارت CJ McCollum اگر آنها رنج می برند یکی دیگر ناامید کننده فصل ؟

انفجاری backcourt دو Damian Lillard و CJ McCollum غیر قابل انکار است عمده دلیل Portland Trail Blazers موفقیت در سال های گذشته. اما در شش فصل پر که Lillard و McCollum با هم بازی the Trail Blazers هنوز برنده نشده NBA عنوان قهرمانی و یا حتی رسیدن به NBA Finals. با تریل بلیزرز’ 2019-20 NBA فصل در حال حاضر پر از عدم قطعیت شایعات شروع به گردش در اطراف Lillard, McCollum و آینده خود را با تریل بلیزرز.

با توجه به غیبت های دنیا, the Trail Blazers ممکن است در نهایت نظر خود را شکستن مواد منفجره backcourt اواز یا موسیقی دو نفری و McCollum موجود در معاملات بلوک اگر آنها رنج می برند یکی دیگر از ناامیدی بزرگ در این فصل است.

“کدبانو و C. J. بسیار سرگرم کننده به تماشای در پورتلند, اما آنها به نظر بسیار خسته کننده جفت این فصل است. سکس در حال پخش است مانند یک سوپراستار و C. J. هنوز هم می توانید نمره خود را با چشمان بسته, اما آنها فاقد دفاعی و مقاومت خود را در تیم نمی تواند از دو بازیکن با محدودیت های دفاعی. البته این نگرانی ها از بین خواهد رفت اگر آنها را مدیریت برای ناراحت دانه اول در غرب و آن را به نهایی کنفرانس غرب دوباره. به خصوص با Nurkic سالم این است که غیر ممکن نیست اما C. J. احتمالا خواهد شد نقل مکان کرد و اگر آنها منعکس در دور اول و یا موفق به ایجاد برگشتی.”

اگر آنها احساس می کنید که آنها گیر کرده در حد وسط شکستن خود مواد منفجره backcourt دو Lillard و McCollum واقعا ممکن است آنچه که بهترین است برای Trail Blazers. یک بار McCollum در دسترس می شود بلوک تجاری چند تیم NBA است که در نیاز مبرم اضافی ستاره قدرت به رقابت برای قهرمانی NBA انتظار می رود به انجام همه چیز آنها می توانند برای به دست آوردن او را از تریل بلیزرز. اما Trail Blazers انتظار نمی رود که به حرکت McCollum فقط در هر نوع معامله است.

اگر Trail Blazers هنوز هم با هدف حفظ توان رقابتی آنها می تواند تعامل McCollum در یک سوپراستار-برای-سوپراستار تجارت به Lillard او ستاره جدید همسر در حال اجرا. اگر Trail Blazers می خواهید برای بازسازی تیم خود را در حالی که هنوز هم با توجه به Lillard به عنوان محور آنها می تواند تقاضای یک تجارت بسته که شامل کیفیت کهنه یک دختر جوان و امیدوار کننده استعداد و آینده پیش نویس میدارد در پتانسیل فیلمهای معامله شامل همه ستاره تیراندازی گارد.

قبل از صحبت کردن در مورد شکستن خود مواد منفجره backcourt duo تریل بلیزرز خواهد برای اولین بار نیاز به تمرکز بر نزدیک شدن سرگیری 2019-20 NBA فصل است. هر چند آنها در خارج از مسابقه حذفی که NBA فصل رفت و در یک وقفه تریل بلیزرز در میان تیم NBA که داده می شود این فرصت را به مبارزه برای فینال حذفی نقطه در کنفرانس غرب زمانی که لیگ رزومه در ژوئیه 31.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید