NBA Rumors: باید Milwaukee Bucks در نظر گرفتن هدف قرار دادن دیویس Bertans در سال 2020 رایگان آژانس ؟

Washington Wizards کوچک به جلو دیویس Bertans انتظار می رود که به یکی از پرطرفدار ترین بازیکنان در آژانس آزاد بازار در سال 2020 NBA offseason. Bertans ممکن است همه ستاره اما با عملکرد فعلی خود در 2019-20 NBA فصل او می تواند یک هدف ایده آل برای تیم NBA است که به شدت نیاز به بهبود خود را در خارج از تیراندازی. یکی از تیم NBA است که ممکن است در نظر گرفتن امضای Bertans در سال 2020 NBA رایگان آژانس کنفرانس شرق ردیف 1 دانه Milwaukee Bucks.

او در مقاله اخیر, گرگ Swartz از Bleacher Report ایجاد یک لیست کامل رایگان-agent اهداف برای هر NBA ستاره اواز یا موسیقی دو نفری. برای Giannis Antetokounmpo و Khris میدلتون در میلواکی شوارتز معتقد است که هدف قرار دادن نخبگان سه نقطه تیرانداز مانند Bertans باعث می شود بسیاری از حس. های دادگاه با اعتماد طبقه-فضا مانند Bertans تا حد زیادی به نفع Antetokounmpo و منچستر به عنوان آن را آسان تر برای آنها را به نفوذ در سبد و یا لگد زدن به توپ از زمانی که آنها به دام افتاده توسط تیم مقابل را دفاع.

هر چند آوردن او به میلواکی تنها به معنای افزایش, خود, دوم, واحد, Bucks, سر مربی مایک Budenholzer همچنین می توانید آزمایش با استفاده از یک صف شروع این برنامه شامل Bertans. به عنوان Swartz اشاره کرد و افزود Bertans به هسته Antetokounmpo, میدلتون, Eric Bledsoe و جورج هیل می تواند دیگران یک خطرناک تر تیم در حمله انتهای طبقه در 2020-21 NBA فصل است.

“هنگامی که دیگران رفتن کوچک با Antetokounmpo در مرکز و Khris میدلتون و Ersan Ilyasova به جلو میلواکی تولید خالص فوق العاده ای امتیاز plus-36.3 البته فقط در 60 دقیقه کل. این است که در آن Bertans کمک خواهد کرد. 27 سال قدرت رو به جلو به طور متوسط 15.4 امتیاز و 4.5 ریباند کردن نیمکت برای واشنگتن ویزاردز در این فصل هدف قرار دادن بیش از 42.0 درصد خود را از سه اشاره گر برای دومین سال متوالی. او می تواند ارتقاء بیش از 33 سال Ilyasova که حتی آمار 40.0 درصد از علامت های عمیق پس از 2012-13. در حالی که Bertans به احتمال زیاد شروع به بازی کردن نیمکت پنج مرد واحد Eric Bledsoe, جورج هیل, میدلتون, Bertans و Antetokounmpo را نابود تیم با آن خارج تیراندازی است.”

Davis Bertans #42 of the Washington Wizards drives around Tony Snell #17 of the Detroit Pistons during the first half at Little Caesars Arena on December 16, 2019 in Detroit, Michigan.
  گرگوری Shamus / گتی ایماژ

هدف قرار دادن یک بازیکن است که مکمل Antetokounmpo بازی غیر قابل انکار است یک حرکت عاقلانه برای دیگران. با Antetokounmpo واجد شرایط برای ثبت نام عظیم تمدید قرارداد در سال 2020 NBA offseason که دیگران باید انجام همه چیز آنها می توانید برای اثبات به او که آنها جدی در مورد برنده شدن در NBA عنوان قهرمانی. همانطور که در حال حاضر Bertans نشان نداده یک نشانه قوی است که او دیگر شاد در واشنگتن اما او قطعا شیفته این ایده را از بازی به صورت مشروع عنوان مدعی مانند دیگران.

متاسفانه آن باقی مانده است یک علامت سوال بزرگ بر روی چه نوع از قرارداد Bertans خواهد بود به دنبال در سال 2020 NBA رایگان آژانس. اگر او اولویت برنده بیش از پول امضای قرارداد با دیگران خواهد بود بدون ذهن و بسیار خوشحال برای Bertans. اما اگر او به دنبال یک قرارداد بزرگ آن است که بسیار بعید است که دیگران می تواند سرقت Bertans از جادوگران در این پاییز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>