NBA Rumors: باید Miami Heat در نظر تجارت جیمی باتلر برای داناون Mitchell?

موفق کسب جیمی باتلر در سال 2019 NBA رایگان آژانس غیر قابل انکار تبدیل گرمای میامی از میانگین حذفی مدعی به یک تهدید مشروع در کنفرانس شرق. قبل از NBA تعلیق با توجه به گسترش coronavirus گرما نشسته بودند در شماره 4 نقطه در کنفرانس شرق با 41-24 رکورد. با عملکرد خود در 2019-20 NBA فصل اکثر مردم معتقدند که ساقی و گرما در حال یک بازی کامل است.

اما با وجود ساخت یک تصور خوب در فصل اول خود را با پوشیدن گرما نیوجرسی شایعات هنوز ادامه به چرخش در اطراف ساقی آینده در میامی. ساقی ممکن است در حال حاضر به عنوان نجس در میامی اما با توجه به پرستون الیس از Bleacher Report, گرما می تواند تغییر ذهن خود را در مورد حرکت های رو به جلو اگر حق مقابله می آید همراه است. اگر آنها فکر می کنم که آنها باید واقع بینانه شانس دستیابی به داناون Mitchell, الیس پیشنهاد کرد که گرما باید بررسی امکان تجارت ساقی به یوتا جاز در این تابستان.

در پیشنهاد ایران توسط madmazelگرما خواهد بود ارسال یک تجارت بسته است که شامل ساقی و Kendrick Nunn به موسیقی جاز در ازای میچل و مایک کانلی. قبل از هل دادن از طریق تجارت جاز خواهد برای اولین بار نیاز به متقاعد کردن کانلی برای انتخاب به سال آخر قرارداد خود را. اگر تجارت می شود یک واقعیت الیس معتقد است که آن کمک خواهد کرد که هر دو تیم NBA در پر کردن نیاز به بهبود در فهرست خود را.

“در ضمن میامی خواهد بود مبادله 30 سال تمام ستاره در پنسیلوانیا برای 23 ساله همه ستاره در Mitchell دومی از آنها راستا به مراتب بهتر سن عاقلانه با 22 سال All-Star big man Bam Adebayo. کانلی تلاش برای مقدار از زمان خود را در ایالت یوتا اما او تا به حال یک حرفه ای سال در 2018-19 و تغییر از مناظر در میامی می تواند به او این فرصت را برای دیگر شروع تازه است.”

میچل ممکن است به عنوان خوب به عنوان باتلر در حال حاضر, اما او یک جا بهتر است به جدول زمانی از گرما هسته بم Adebayo تایلر Herro دانکن رابینسون و جرثقیل جونز جونیور کانلی ممکن است یک ناامیدی بزرگ در این فصل اما گرما هنوز هم می تواند استفاده از سال آخر قرارداد خود را برای کمک به آنها را به مربی جوان خود سپاه پاسداران است. زمانی که Conley قرارداد منقضی می شود گرما خواهد بود به اندازه کافی حقوق و دستمزد کلاه انعطاف پذیری به تعقیب امثال Giannis Antetokounmpo, پل جورج و Kawhi Leonard در 2021 NBA رایگان آژانس.

در ضمن معامله احتمالی با ایران کمک خواهد کرد جاز خلاص شدن از حواس پرتی اطراف تیم خود را در حالی که دستیابی به تاسیس جانباز سوپراستار در ساقی و یک تازه کار از سال نامزد در Nunn. هر چند میچل خروج خواهد شکستن دل بسیاری از جاز طرفداران الیس فکر می کند که با اضافه کردن باتلر و Nunn به هسته رودی Gobert, Bojan Bogdanovic و جو Ingles می تواند کمک به یوتا رقابتی باقی می ماند در کنفرانس غرب در فصل آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>