NBA Rumors: پیستون نشان دهد که چرا آنها حاضر به تجارت Derrick Rose به لیکرز قبل از فوریه مهلت تجارت

وقتی دیترویت پیستونز تلاش برای برنده شدن بازی در نیمه اول 2019-20 NBA فصل Derrick Rose نام بلافاصله ظاهر مختلف تجارت شایعات. هر چند او نشان نمی دهد هیچ نشانه ای که او خوشحال نیست در دیترویت اکثر مردم بر این باور بودند که او بهتر خواهد بود خاموش بودن معامله به یک مدعی از هدر رفتن او آثار بجای مانده سال در NBA در یک تیم متوسط مانند پیستون است. اما 2020 مارس NBA تجارت مهلت با تصویب افزایش یافت هنوز عضو رسمی پیستون’ فهرست.

رز باقی مانده در دیترویت نه به دلیل عدم علاقه به تجارت در بازار اما به سادگی به این دلیل که پیستون تصمیم به نگه داشتن او را. در یک قسمت جدید از حلقه های جمعی, پادکست, برایان Windhorst از ESPN نشان داد که لس آنجلس لیکرز که در واقع پرسش در مورد گل رز در دسترس بودن از طریق تجارت قبل از سال 2020 مارس NBA تجارت مهلت اما پیستون به سرعت به آنها اطلاع داد که آنها هیچ علاقه ای به حرکت گارد نقطه کهنه. اگر آنها در حال حاضر در خارج از حذفی نژاد Windhorst گفت که “هیچ شانسی” است که پیستون را در نظر بگیرید خرید افزایش یافت قرارداد این فصل است.

“هیچ هیچ شانس” Windhorst گفت: به عنوان رونویسی توسط RealGM. “او تحت قرارداد برای سال آینده در تعداد. از آنچه من درک می کنم که لیکرز به نام پیستون و ابراز علاقه در تجارت برای Derrick Rose پیستون گفت: “هی ما قدر شما دعوت میکنیم اما معامله نیست و او. Dwane کیسی او را دوست دارد. ما فکر می کنیم او را به مهم ما در سال آینده است.’ او فقط در دسترس نیست.”

رز دیگر ممکن است یک MVP کالیبر بازیکن, اما قطعا نه تعجب که چرا او را دریافت بهره از مشروع عنوان رقیب مانند لیکرز. رز باقی می ماند بسیار قابل اعتماد ثمر رساند گزینه و بلافاصله آدرس لیکرز’ نیاز به یکی دیگر از بازیساز و شوت خالق. این فصل 31 ساله گارد نقطه است که به طور متوسط 18.0 امتیاز و 5.7 کمک می کند در حالی که تیراندازی 48.6 درصد از زمینه و 29.8 درصد از فراتر از arc.

آن را آسان به درک چرا پیستون هنوز هم می خواهید به نگه داشتن در فهرست خود را. در سن 31 گل رز است که به وضوح یک فرد مناسب در دیترویت به خصوص اگر آنها در نهایت تصمیم به تجارت بلیک گریفین در تابستان آینده و تحت یک مقیاس کامل بازسازی. با این حال افزایش است بسیار دوستانه برخورد و خواهد بود یک مربی بزرگ به پیستون’ جوان هسته. همچنین گل رز می تواند با ارزش تر تجارت دارایی برای پیستون فصل آینده زمانی که او وارد سال آخر قرارداد خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>