NBA Rumors: OKC Thunder می تواند تجارت آرون گوردون اگر آنها از دست دادن Danilo Gallinari در سال 2020 رایگان آژانس

زمانی که او به عنوان انتخاب شماره 4 به طور کلی انتخاب در 2014 NBA Draft, اکثر مردم مشاهده هارون گوردون به عنوان یکی از بازیکنان NBA که منجر اورلاندو سحر و جادو به عنوان مشاجره. متاسفانه پس از گوردون ورود در اورلاندو سحر و جادو تنها بزرگترین دستاورد بود و رسیدن به postseason در سال 2019 جایی که آنها به راحتی حذف توسط حاکم NBA champions تورنتو رپتورز در دور اول. با logjam در frontcourt گوردون در حال حاضر به عنوان فرد انسان در سحر و جادو را فهرست.

هنگامی که گوردون می شود به طور رسمی موجود در معاملات بلوک در این تابستان او انتظار می رود برای دریافت قوی بهره از تیم NBA است که نیاز به تقویت خود frontcourt و یا می خواهید برای اضافه کردن بیشتر جوان و امیدوار کننده استعدادهای خود را فهرست. یکی از پتانسیل نقاط فرود برای گوردون در سال 2020 NBA offseason است که در شهر اوکلاهما تندر. با توجه به گرگ Swartz از Bleacher Report, the Thunder ممکن است در نظر با هدف قرار دادن گوردون اگر آنها از دست دادن قدرت شروع به جلو Danilo Gallinari در آینده آژانس رایگان.

Gallinari خوشحال به نظر می رسد در فصل اول خود را با رعد و برق اما پس از ورود او تابستان گذشته به او داده نشده است, و هر گونه تضمین است که او در نظر دارد به ماندن در شهر اوکلاهما فراتر از 2019-20 NBA فصل است. زمانی که او بازدید رایگان آژانس بازار این offseason, Gallinari است که انتظار می رود به ثبت نام با یک تیم NBA است که می تواند او را به یک دیدار و این فرصت را به رقابت برای عنوان قهرمانی NBA. اگر Gallinari واقعا به پایان می رسد تا ترک تجارت برای گوردون باعث می شود بسیاری از حس برای تندر.

گوردون می تواند بلافاصله پر Gallinari را نقطه. گوردون می دهد که رعد و برق یک قدرت رو به جلو است که با استعداد های انجام rebounder و بازیساز. در 24 گوردون کاملا متناسب با جدول زمانی از Shai Gilgeous-الکساندر که به زودی می تواند به عنوان چهره جدید از حق رای دادن در پست-راسل وستبروک عصر.

برای به دست آوردن گوردون Swartz پیشنهاد کرد که رعد و برق می تواند ارائه بسته تجارت که شامل دنیس شرودر و یک سال 2020 دور اول انتخاب کنید به سحر و جادو.

“برای اورلاندو گرفتن دوباره از یک شروع کالیبر نگهبان است که باید. شرودر است که هنوز هم فقط 26 و در حال اجرا برای ششمین سال با تندر. در 31.0 دقیقه در هر بازی کردن نیمکت او به طور متوسط 19.0 امتیاز 3.7 ریباند و 4.1 کمک می کند در حالی که تیراندازی حرفه ای-بالا 38.1 درصد از سه. او هم می تواند شروع در کنار Markelle Fultz در سحر و جادو backcourt یا همچنان قوی خود را به عنوان یک کلید ذخیره. اورلاندو نیز باید از آنها بخواهید برای یکی از OKC بسیاری از پیش نویس میدارد با قطعات’ اولین طفیلی در این سال برای اولین بار در دسترس است.”

پتانسیل معامله خواهد بود بدون ذهن و بسیار خوشحال برای سحر و جادو. جدا از پرداختن به logjam در frontcourt سحر و جادو نیز می تواند دستیابی به یک شروع کالیبر گارد نقطه در شرودر. شرودر به عنوان یک بیمه برای سحر و جادو در مورد سابق شماره 1 به طور کلی انتخاب Markelle Fultz نتواند به زندگی تا انتظارات خود را به عنوان گارد نقطه از آینده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>