NBA Rumors: شبکه می تواند تجارت اسپنسر Dinwiddie به گرما برای Andre Iguodala, ‘Bleacher Report’ نشان می دهد

با superstars کوین دورنت و Kyrie Irving انتظار می رود سالم در زمان 2020-21 فصل Brooklyn Nets گارد اسپنسر Dinwiddie ممکن است مجبور به بازی در یک نقش کمتری پس از برک آوت 2019-20 مبارزات انتخاباتی. اما لیست های اخیر از ایده های تجاری پیشنهاد کرد که او ممکن است بهره مندی از تجارت به Miami Heat که در آن او می تواند ایستادگی کردن به عنوان یک طبیعی تر بازیساز از موقعیت گارد نقطه.

به عنوان توضیح داده شده در شنبه توسط Bleacher Report, Dinwiddie رشد “عادت” را به دست زدن به توپ و راه اندازی نقش کاملا اغلب در فصل جاری با توجه به میزان دورنت بود برای کل سال با ایروینگ استیلای برای فقط 20 بازی. انتشار گرگ Swartz اشاره کرد که Dinwiddie هنوز هم می تواند موثر در کاهش, نقش, اما اگر شبکه به دنبال یک “مکمل” بازیکنی که می تواند به آنها کمک کند در تلاش خود را برای برنده شدن یک قهرمانی NBA این تیم ممکن است بهتر است معاملات او را به گرما کهنه گارد/جلو Andre Iguodala و انتخاب در دور اول در سال 2020 NBA پیش نویس است.

“36 سال از بال است که به خوبی گذشته نخست خود را, اما او به احتمال زیاد نمی تواند تحت فشار قرار دادند و فراتر از توانایی های خود در کنار KD و Kyrie. [او ممکن است خواسته شود به] دفاع از حرکت توپ و گاه به گاه گرفتن و شلیک تلاش نقش او بزرگ شده به عنوان یک دولت طلایی جنگجو” Swartz ادامه داد.

Spencer Dinwiddie of the Brooklyn Nets is defended by Miami Heat guard Goran Dragic.
  Abbie پار / گتی ایماژ

صحبت کردن در مورد چگونه گرما می تواند از سود فرضی معامله Swartz نوشت که Dinwiddie (20.6 امتیاز 6.8 کمک در بازی) می تواند به میامی یک سوم اولیه بازیساز, کنار, از جلو/گارد جیمی باتلر و مرکز بم Adebayo که هر بسکتبال-مرجعهر دو به طور متوسط بیش از پنج پاس گل در هر بازی. او افزود که سابق شبکه استار حضور می تواند “لبریز” تیم هفتم-رتبه جرم به عنوان پیشنهاد حرکت می تواند اجازه می دهد آنها را به آغاز پخش از نقاط مختلف در دادگاه است.

در لحظه ای گرما هنوز Goran Dragic است که به طور متوسط 16.1 امتیاز و 5.1 کمک کردن نیمکت شده است اما برای ورود بدون محدودیت رایگان آژانس در این تابستان. Rookie Kendrick Nunn است که به طور متوسط 15.6 امتیاز و تیراندازی 44.8 درصد از زمینه و 36.2 درصد از سه نقطه محدوده اما تولید فقط 3.4 کمک در بازی تا کنون به عنوان میامی نقطه شروع گارد.

اگر چه آن ممکن است جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه میامی می تواند از مزایای داشتن Dinwiddie به عنوان آن جدید استارت در نقطه گارد موقعیت Bleacher Report‘s Swartz هشدار داد که یک نکته وجود دارد — او 2021-22 بازیکن انتخاب برای سال آخر قرارداد خود را. اگر 27 ساله مردد در این می تواند به جلوگیری از گرما از ساخت یک رضایت بخش ارائه برای Milwaukee Bucks به جلو Giannis Antetokounmpo — فرض 2019 MVP لیگ است واجد شرایط برای ورود رایگان-نماینده کلاس 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>