NBA Rumors: شبکه می تواند به دست آوردن LaMarcus Aldridge برای Dinwiddie, Allen & Prince هر ‘Bleacher Report’

پس از اخراج سابق Brooklyn Nets سر مربی کنی اتکینسون ماه گذشته شایعات شده اند چرخش یک بار دیگر در مورد احتمال این تیم با اضافه کردن یک سوم ستاره برای پیوستن کوین دورنت و Kyrie Irving. و با 2020 رایگان-نماینده کلاس تصور می شود قابل ملاحظه ای ضعیف تر از حد معمول شبکه’ بهترین گزینه ممکن است به چرخش در یک تجارت مربوط به برخی از بازیکنان جوان خود در چرخش از جمله امثال گارد نقطه اسپنسر Dinwiddie و مرکز جارت آلن.

در یک لیست از ایده های تجاری برای شبکه است که می تواند کمک به آنها را احاطه کرده دورنت و ایروینگ با یک سوم بالا ردیف, بازیکن, Bleacher Report‘s گرگ Swartz پیشنهاد یک معامله است که ارسال خواهد Dinwiddie, Allen و کوچک رو به جلو Taurean شاهزاده به سن آنتونیو اسپرز برای بزرگ مرد LaMarcus Aldridge و گارد جرثقیل سفید. همانطور که اشاره شد اسپرز (27-36) انتظار می رود برای شروع بازسازی که می تواند نقطه به نقطه Aldridge و دیگر جانبازان در انقضای یا به زودی به پایان می رسد قرارداد گرفتن نقل مکان کرد.

“اسپرز نیاز به فعال باشید و چیزی برای Aldridge در حالی که او هنوز هم بازی در سطح بالا” Swartz اضافه شده است.

در زمان NBA به حالت تعلیق 2019-20 نجومی ماه گذشته Aldridge شد به طور متوسط 18.9 امتیاز 7.4 ریباند 2.4 کمک و 1.6 بلاک در 14 فصل در لیگ. با توجه به Swartz این شبکه می تواند با استفاده از کسی مانند هفت بار همه ستاره که به ارمغان می آورد حیاتی تجربه در postseason خوب در خارج از تیراندازی به یک مرد بزرگ و توانایی برای مشارکت در قدرت به جلو و موقعیت مرکز.

هر بسکتبال-مرجعسفید نوشته شده است به طور متوسط از 10.4 امتیاز 3.2 ریباند و 3.4 کمک در بازی برای اسپرز به عنوان یک ذخیره دسته کوچک موسیقی جاز گارد. همانطور که توسط Swartz 25 ساله هم می تواند شروع به کنار ایروینگ در تیراندازی گارد یا زمین به عنوان یک ششم مرد اگر شبکه را انتخاب کنید به استفاده از DeAndre Jordan به عنوان یک شروع ،

همانطور که برای تاتنهام Swartz با اشاره به این که Dinwiddie, Allen و شاهزاده می تواند تبدیل به مهم اعضای این تیم جوان هسته ای که در حال حاضر ویژگی های سپاه پاسداران paxton rembis Lonnie واکر چهارم و Keldon جانسون و مرکز یاکوب Poeltl. او اشاره کرد که فرضی تجارت خواهد ایده آل کمک به سن آنتونیو شروع به بازسازی جدی هر چند آن را ذکر این که آیا او انتظار دارد همه ستاره تیراندازی گارد DeMar DeRozan به بخشی از این فرآیند با توجه به این گزینه بر روی قرارداد خود را برای 2020-21 مبارزات انتخاباتی.

به عنوان نشان داده شده در شبکه’ صفحه تیم در بسکتبال-مرجع, Dinwiddie بود در وسط یک حرفه ای سال در NBA متوقف شد عملیات خود را با به طور متوسط از 20.6 امتیاز 3.5 ریباند و 6.8 کمک می کند. آلن و شاهزاده نیز به ثمر رساند در دو چهره برای بروکلین بازی بیشتر نقش مکمل برای یک تیم است که تا به حال 30-34 رکورد خوب برای هفتم در کنفرانس شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>