در ساعت منتهی به روز پنجشنبه گذشته تجارت مهلت دیترویت پیستونز معامله Andre Drummond به کلیولند کاوالیرز دریافت انقضای قرارداد journeymen جان هنسون و Brandon Knight و یک آینده دور دوم انتخاب کنید, در هر ورزشی نشان داده شده. به عنوان هنسون و شوالیه عمدتا به دست آورد حقوق و دستمزد برای تسکین اهداف مقابله برگ پیستون با یک جای خالی در مرکز با این تیم به احتمال زیاد هل دادن به جلو با برنامه های بازسازی به عنوان 2020-21 فصل است. این طرح به احتمال زیاد ممکن است شامل برخی از حرکت بزرگ در طول بعدی رایگان آژانس و به عنوان یک گزارش جدید نشان می دهد, Los Angeles Clippers مرد بزرگ Montrezl Harrell ممکن است مسلما تواند ایده آل ترین هدف برای دیترویت در این تابستان.

با توجه به Bleacher Report, the پیستون در میان بیشتر قابل توجه تیم که موفق به سرمایه گذاری در تب و تاب معاملات که در محل سرب تا روز شنبه مهلت. گذشته از فراق راه با دروموند و “تقریبا هیچ چیز” در بازگشت این تیم نیز بود قادر به به دست آوردن پیش نویس میدارد و یا دارایی های دیگر برای جانبازان ذخایر دریک رز و Markieff موریس. این منجر به پیستون انداختن تا 29 در مجموع فعال حقوق برای 2020-21 کمپین با امکان آزاد کردن حتی بیشتر از حقوق و دستمزد-کلاه فضا اگر تونی اسنل و موریس انتخاب کردن از سال آخر قرارداد خود را.

صحبت کردن در مورد Harrell, Bleacher Report‘s گرگ Swartz شرح داده شده در بالا به ثمر رساند کلیپرز پشتیبان گیری به عنوان “بهترین گزینه” که ممکن است در دسترس در این تابستان رایگان-بازار. بازی برای یک تیم است که در حال حاضر در رتبه سوم کنفرانس غرب با 37-17 رکورد Harrell به طور متوسط است 18.9 امتیاز 6.9 ریباند و 1.1 بلوک و تیر اندازی 57.4 درصد از این زمینه است. اضافه کردن او به این فهرست می تواند به دیترویت قادر مرکز است که می تواند بازی در کنار گارد نقطه رز بال بازیکنان لوقا Kennard و Sekou Doumbouya و قدرت رو به جلو بلیک گریفین — فرض دوم می شود سالم پس از یک آسیب دیدگی مستعد 2019-20 فصل است.

با وجود Harrell را در اعداد بزرگ به عنوان کلیپرز’ ششمین مرد Swartz هشدار داد که این ممکن است پیستون می خواهم مدرن تر از مرکز است که می تواند فضای کف و شوت از خارج به عنوان مخالف به Harrell که مانند دروموند دارای چالش های مشابه عکسبرداری از فراتر از arc. هر بسکتبال-مرجع, Harrell رفته 0-for-15 از سه نقطه در محدوده این فصل بیشتر انجام آسیب خود را با او در داخل بازی.

در این رویداد پیستون را انتخاب کنید به ثبت نام Harrell این تیم می تواند گزینه های متعدد است که “متناسب با جدول زمانی از یک بازسازی تیم” Swartz اضافه شده است. New Orleans Pelicans wingman براندون Ingram مثلا در حال لذت بردن از یک حرفه ای-بهترین فصل برای این تیم اما به عنوان Bleacher Report writer پیشنهاد آن را به طور گسترده ای انتظار می رود که پلیکان بازی خواهد شد هر گونه پیشنهاد برای او در رایگان آژانس و حتی اگر آن را حداکثر قرارداد. نگهبانان فرد VanVleet (Toronto Raptors) و ملک بیسلی (Minnesota Timberwolves) نیز به عنوان پیشنهاد رایگان-آژانس گزینه برای پیستون باید آنها را انتخاب کنید به ساحل تا خود را backcourt از طریق آژانس به جای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im