در میان همه این قطعیت در مورد سرنوشت 2019-20 NBA فصل و offseason فعالیت هایی که به طور معمول در تابستان برگزار طلایی رزمندگان امور خارجه در حال رفتن به ماه دوم لیگ وقفه به عنوان یکی از بدترین تیم در شرایط برد-از دست دادن رکورد. این نهاد آنها را در یک موقعیت خوب برای یک برنامه به طور بالقوه بالا انتخاب کنید در سال جاری پیش نویس و به عنوان یک گزارش جدید نشان می دهد, Memphis, مرکز جیمز وایزمن می تواند این تیم را در اولویت خود را به دلیل عدم عمق در وسط.

در یک گزارش مفصل در رزمندگان,’ چشم انداز برای 2020-21 نجومی و فراتر از آن, Bleacher Report Ric Bucher ذکر ناشناس لیگ, منبع, که گفت که دولت طلایی است 7-پا-1 اینچ وایزمن “در بالای خود را پیش نویس هیئت مدیره است.” همانطور که در ادامه توضیح داد این است که “فهم” را به عنوان رزمندگان باید تنها یک هفت-پاورقی در فهرست خود را در قدرت به جلو دراگان بندر به علاوه 6-پا-9-اینچ Kevon Looney خود را به عنوان تنها مرجع رسمی مرکز. بندر سابق شماره 4 به طور کلی پیش نویس انتخاب امضا شد به یک جفت از 10 روز قرارداد در مدت کوتاهی قبل از NBA به حالت تعلیق عملیات به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در مارس 11.

با وجود وایزمن وضعیت به عنوان یک پتانسیل اول کلی انتخاب در سال 2020 NBA پیش نویس ممفیس دانشجوی سال اول همراه با بسیاری از علامت سوال. به عنوان توسط اشاره Bucher, Wiseman بازی تنها سه بازی برای این ببر در 2019-20 NCAA فصل و تصمیم به ترک مدرسه به جای خدمت 12-بازی تعلیق برای پذیرش پول از کسی بود که پس از آن به عنوان یک تقویت کننده جریان ممفیس سر مربی پنی Hardaway. او درک شده و عدم رقابت نیز ذکر شده به عنوان یک پرچم قرمز بالقوه توسط یک کنفرانس شرق “استعداد ارزیاب” سخن گفت که به Bleacher Report.

“او نمی بازی به اندازه کافی سخت. اما او حس می کند. آنها لازم نیست به او بود. اگر او می رود برخی از مکان و به Trae [جوان] یا Ja [Morant] او که نیست. اما اگر [به رزمندگان’] چهار صفحه در حال بازگشت او می تواند هریسون بارنز خوب پنجمین بازیکن.”

به طور جداگانه NBC Sports منطقه خلیج اشاره کرد که Bucher نمی آورد تا Marquese Chriss سابق شماره 8 به طور کلی پیش نویس انتخاب کنید که به نظر می رسید آماده برای یک فصل برک آوت پس از او به جای ویلی Cauley-استین — که معامله شد به Dallas Mavericks در ماه ژانویه به عنوان رزمندگان’ شروع مرکز. خروجی همچنین با اشاره NBC Sports بسکتبال کالج نویسنده راب Dauster که گفت: در اوایل این سال است که بسیاری از آنها سوال که آیا وایزمن واقعا “عاشق بسکتبال است.”

Dauster را اضافه کنید, اما, که وایزمن قرار عدم رقابت می تواند خطاب اگر او به پایان می رسد تا با رزمندگان که انتظار می رود که ستاره پاسداران Stephen Curry و کلی تامپسون سالم برای 2020-21 فصل با به جلو Draymond سبز نیز بازگشت به عنوان یک باقی مانده از گلدن استیت تیم که موفق به کسب سه قهرمانی NBA در 2010s.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de