NBA Rumors: Mavericks بسیار نزدیک بودند به اضافه کردن ‘دو واقعا تکه های بزرگ قبل از مهلت تجارت علامت گذاری به کوبا می گوید

با وجود این واقعیت است که آنها در حال حاضر به یک کراوات برای ششم در کنفرانس غرب با 33-22 رکورد دالاس ماوریکس دقیقا نمی توانیم هر بازی در حال تغییر حرکت جلوتر از پنجشنبه گذشته مهلت تجارت. اما, به عنوان صاحب علامت کوبا به تازگی پیشنهاد این تیم را تلاش برای ارتقاء فهرست خود را در یک مطلب قابل توجهی به شیوه ای.

صحبت کردن به اخبار صبح دالاس در یک مصاحبه منتشر شده روز شنبه کوبا مورد بحث و بررسی موضوعات مختلف از جمله سراسیمگی از فعالیت های که صورت گرفت قبل از مهلت تجارت و چگونه تیم خود را نمی شکل در هر فیلمهای معامله است. به عنوان او به یاد می آورد که ماوریکس شد در واقع تلاش برای به دست آوردن برخی از بزرگ نام بازیکنان اما در نهایت دور آمد دست خالی در دو جداگانه تلاش است.

ما واقعا در یک زن و شوهر می پردازد. دو واقعا تکه های بزرگ است. آنها هر دو سه تیم می پردازد و در یک مورد یک تجارت-و-گسترش و ما نمی تواند این بازیکن را به قبول شرایط. و قطعه دیگر یکی از تیم ها فقط تصمیم گرفت که آنها نمی خواهند به تجارت یک کلید به آن رخ می دهد.”

اگرچه کوبا اشاره نمی کند و هر تیم یا بازیکنان شایعات منتهی به پنج شنبه مهلت تا به حال اغلب مرتبط با این تیم به مرکز Andre Drummond بود که در نهایت ارسال به کلیولند کاوالیرز در تجارت با دیترویت پیستونز. Cavs مرد بزرگ Kevin Love دیگری بود خلافى تجارت, هدف, هر چند او در نهایت ماند در کلیولند با وجود هزاران شایعه ارتباط او را به ماوریکس های مختلف و دیگر تیم های رقیب.

در حالی که دروموند یا عشق می تواند ارائه فوری ارتقاء بیش از جانبازان مرکز دوایت پاول, Bleacher Report اشاره کرد که چند بازیکن دیگر بودند شایعه به میان ماوریکس’ قبل از مهلت تجارت اهداف. این شامل سه بازیکن که در نهایت در بر داشت خانه های جدید در روز های اخیر رو به جلو رابرت کاوینگتن (Houston Rockets) و wingmen Andre Iguodala (Miami Heat) و اندرو ویگینز (Golden State Warriors). شایعات همچنین پیشنهاد کرده بود که دالاس علاقه مند بود در لوس آنجلس لیکرز گارد/جلو دنی سبز و اورلاندو سحر و جادو قدرت به جلو هارون گوردون هر دو از آنها باقی مانده با تیم های مربوطه خود را.

“این معلوم نیست اگر هر یک از این بازیکنان را واجد شرایط به عنوان یک قطعه بزرگ در حالی که Iguodala تنها یک مجموعه برای ورود رایگان آژانس به جا ‘تجارت-و-گسترش’ توضیحات” Bleacher Report نوشت. “هنوز دالاس خواهد بود سمت چپ فکر کردن در مورد ‘اگر’ پس از شکست به کامل اصلی هر تجارت است.”

به جای فرود یک سوم ستاره بازی در کنار لوکا Doncic و Kristaps Porzingis این ماوریکس به پایان رسید تا با یک جفت از نقش بازیکنان از طریق سال های اخیر خود را معاملات. مرکز ویلی Cauley-استین به دست آورد از رزمندگان در ماه گذشته برای دور دوم پیش نویس انتخاب کنید در حالی که مایکل کید-Gilchrist — که هنوز به کت و شلوار برای دالاس — امضا شد خاموش چشم پوشی در این هفته و پس از او منتشر شده توسط شارلوت هورنتس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر