NBA Rumors: LeBron James به نیکز باقی مانده امکان با توجه به مارک برمن

در سال گذشته نیویورک نیکز از رویای شده اند با اضافه کردن یک مشروع NBA ستاره است که می تواند آنها را به عنوان مشاجره. نیکز ممکن است جمع آوری مقدار زیادی از جوان و امیدوار کننده استعدادها در پیش نویس قبلی اما بدون راهنمایی تاسیس سوپراستار اکثر طرفداران نمی بینم خود را در تیم رقیب برای NBA عنوان قهرمانی در هر زمان به زودی. در اخیر Q&A, Marc برمن از نیویورک پست در جواب یک طرفدار که از او پرسیده شد آیا لس آنجلس لیکرز ستاره LeBron James خواهد همیشه بازی برای نیکس است.

با جیمز و دیویس در حال حاضر مسلط در سال اول خود را از بازی با هم با پوشیدن لباس بنفش و طلا, آن را سخت به تصور کنید که سه بار قهرمان NBA ترک لس آنجلس برای پست نیکز. اما برمن معتقد است که آن باقی می ماند یک احتمال است که جیمز ممکن است در نظر بازی برای نیکس قبل از او رسما بازنشسته اشاره کرد که LeBron ذکر شده در باغ به عنوان عرصه های مورد علاقه خود را به بازی در.

اما به عنوان برمن گفت: “وجود دارد مقدار زیادی از چیزهایی که اتفاق می افتد باید قبل از جیمز تصمیم می گیرد به صرف سال های پایانی خود را در لیگ با نیکز.

“بسیاری بستگی دارد نه تنها در مورد چگونه او لیکرز’ عنوان سفر تابه اما پسرش Bronny به جدول زمانی. Bronny جیمز اتمام سال اول در سیرا کانیون دبیرستان 15 سال و واجد شرایط برای NBA پیش نویس تا 2024 تحت دستورالعمل های جاری. جیمز که لیکرز’ قرارداد منقضی می شود در سال 2022 خواهد بود 39 توسط آن است. او ساخته شده هیچ راز که مایل به بازی با پسر خود. خواهد بود که برای اولین بار در تاریخ NBA. جیمز بسیار آگاهانه از میراث او. اتمام آن را در نیویورک می تواند اضافه کردن به جای خود را در تاریخ است.”

این قطعا جالب خواهد بود برای دیدن جیمز خود را به پایان برساند حرفه ای NBA با نیکز در حالی که بازی با پسرش, LeBron James, جونیور اگر آنها فاسد شده است در انتهای لیگ برای سال نیکز باقی می ماند به عنوان یکی از محبوب ترین فرانچایز در جهان ورزش است. جیمز ممکن است دیگر ممکن است به عنوان غالب به عنوان او در حال حاضر زمانی که او تبدیل 39 اما او هنوز هم می تواند کمک بزرگی برای نیکس در بازگرداندن شکوه سابق خود را.

وقتی که می آید به پیدا کردن یک مرد که مربی جیمز جونیور و جوان هسته ای آنها خواهد بود دیگر هیچ گزینه ای بهتر از LeBron. در حالی که هنوز ساخت یک اثر در هر دو به پایان می رسد از زمین جیمز می تواند آموزش خود نیکز’ بازیکنان جوان یک یا دو چیز در مورد برنده و چگونه به زنده ماندن در NBA. جیمز قطعا عشق به پایان NBA رقابت برای عنوان قهرمانی NBA, اما آن را نیز می تواند یک ایده بد به صرف لحظات پایانی خود در لیگ اشتراک گذاری دانش خود را با نسل بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>