NBA Rumors: LeBron James در نظر گرفته نیکز به عنوان خود را “اولین انتخاب” در 2010 رایگان آژانس قبل از ‘فاجعه’ جلسه

لس آنجلس لیکرز کوچک به جلو LeBron James ساخته شده بزرگترین تیتر در تابستان سال 2010 زمانی که او ساخته شده یک تصمیم بحث برانگیز به عنوان یک محدودیت عامل رایگان. جیمز در نهایت به پایان رسید تا ترک کلیولند کاوالیرز به شکل “سه بزرگ” با Dwyane وید و کریس باش در Miami Heat. اما قبل از او به توافق را با علامت, گرما, James شده بود به شدت وابسته به یکی دیگر از تیم های NBA – نیویورک نیکس است.

در یک قسمت جدید از این لایحه Simmons, پادکست, بیل سیمونز از رینگر مورد بحث و بررسی مباحث مختلف از جمله جیمز’ تصمیم گیری در 2010 NBA رایگان آژانس. سیمونز نشان داد که نیکز شد James’ “اولین انتخاب” قبل از او تا به حال یک “فاجعه” در دیدار با تیم مقابل دفتر رهبری صاحب جیمز دولان.

“از هر کس که صحبت کردم به این می دانم که آن را روشن است که نیکز شد اولین انتخاب” سیمونز گفت: به عنوان به نقل دن فلدمن از NBC Sports. “و من متاسفم نیکز طرفداران earmuffs. اما آن را در واقع نیکز’ به از دست دادن و آنها فقط نمی تواند اقامت در خارج از راه خود را. و داستان های افسانه ای هستند. آنها تا به حال افسانه ای نشست. دانی والش در صندلی چرخدار و هرگاه بود Dolan. و آن را فقط کامل – آنها نمی باید هر چیزی آماده است. و آن را فقط نمی تواند رفته اند بدتر از همه حساب. آن را یک فاجعه بود.”

LeBron James #23 of the Los Angeles Lakers stretches on the rim before the opening tipoff against the New York Knicks at Madison Square Garden on January 22, 2020 in New York City.
  السا / گتی ایماژ

جلسه یکی از بزرگترین بازیکنان بسکتبال در تمام دوران آمادگی تنها نشان داد که چگونه ناکارآمد نیکز جبهه بود. تا به حال آنها موفق به به دست آوردن جیمز آن را بلافاصله آنها را به یکی از سنگین مورد علاقه را به صفحه اصلی را لری اوبراین جایزه در 2010-11 NBA فصل است. ماه پس از آنها موفق به ثبت نام جیمز در سال 2010 NBA رایگان آژانس نیکس موفق شده بود برای به دست آوردن یک نام بزرگ کارملو آنتونی در بازار تجارت زمانی که آنها درگیر در فیلمهای مقابله با دنور ناگتس قبل از 2011 فوریه NBA مهلت تجارت.

متاسفانه هر چند آنتونی بلافاصله تاثیر ساخته شده زمانی که او وارد نیویورک تنها بزرگترین دستاورد به عنوان یک چیز قشنگ بود حامل این تیم به دور دوم کنفرانس شرق برگشتی. همانطور که در حال حاضر نیکز باقی می ماند به عنوان یکی از بدترین تیم در لیگ و هنوز هم به دنبال مشروع NBA ستاره های بزرگ که آنها را به عنوان مشاجره.

در همین حال جیمز ثابت کرده بود که او تصمیم درست برای انتخاب گرمای بیش از نیکس در سال 2010 NBA رایگان آژانس. “سه بزرگ” جیمز وید و باش ساخته شده و چهار مستقیما حضور در NBA نهایی و برنده back-to-back NBA عناوین قهرمانی در سال 2012 و 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>