پس از او موفق به جلب توجه تیم های رقیب در 2019 رایگان آژانس های دوره لنس استفنسون در زمان استعداد خود را به بسکتبال چین پس از یک فصل به عنوان ذخیره در لس آنجلس لیکرز. اما با خارج از کشور از روی لئامت دادن در حال حاضر تکمیل یک گزارش جدید نشان می دهد که کهنه بال بازیکن eyeing بازگشت به NBA به عنوان یک عامل آزاد است.

با استناد به منابع بی نام, Yahoo Sports‘ کریس Haynes توییتی در روز جمعه (از طریق Bleacher Report) که استفنسون امیدوار است به ثبت نام با یک تیم NBA و “مایل به کار کردن برای اثبات ارزش خود را.” این توسعه می آید نزدیک به یک سال پس از 29 سال از گارد/رو به جلو بازی آخرین بازی برای لیکرز که موفق به ایجاد پلی آف در 2018-19 کمپین با وجود امضای چهار بار MVP لیگ LeBron James به یک قرارداد چهار ساله.

همانطور که اشاره شد توسط Bleacher Report, استفنسون تا به حال موفق از روی لئامت دادن با CBA را لیائونینگ پرواز پلنگ با امضای یک سال 4 میلیون دلار قرارداد با این تیم در ماه اوت سال 2019. در 29 بازی سابق در دور دوم پیش نویس انتخاب led پرواز پلنگ در به ثمر رساندن بیش از 29 بازی به طور متوسط 26.7 امتیاز و اضافه کردن 7.4 ریباند 3.8 کمک و 1.1 دزد در 34.8 دقیقه در هر بازی. او همچنین شات جامد 52.2 درصد از زمینه خود را در طول تنها فصل بازی در CBA.

به عنوان یکی از چند نقش بازیکنان امضا شده توسط لیکرز در تابستان 2018 به تکمیل جیمز استفنسون به طور متوسط 7.2 امتیاز 3.2 ریباند و 2.1 کمک و 42.6 درصد از زمینه و 37.1 درصد از سه نقطه در محدوده 2018-19 فصل هر بسکتبال-مرجع.

یک کارگر ماهر از انواع سابق Cincinnati Bearcats standout بازی های برگزار شده است به مدت شش تیم دیگر در نه سال NBA از جمله ایندیانا پیسرز, Charlotte Hornets لس آنجلس کلیپرز ممفیس گریزلیز New Orleans Pelicans و مینه سوتا تیمبرولوز. او اما قابل توجه ترین برای روی لئامت دادن خود را در ایندیانا که در آن او با بازی در شش فصل و به طور متوسط 13.6 امتیاز 7.2 ریباند و 4.6 کمک برای 2013-14 پیسرز که ساخته شده آن را تمام راه را به نهایی کنفرانس شرق.

در لحظه ای که مشخص نیست اگر وجود دارد هر تیم به طور خاص علاقه مند به استفنسون یک فرصت برای کار کردن و احتمالا امضای او را برای بقیه 2019-20 فصل است. اما سنگین‘s شان Deveney این باورند که ممکن است آن را “دشوار” برای زمانی بروکلین دبیرستان ستاره برای پیدا کردن یک “حامی” مانند او در تابستان 2018 زمانی که جیمز معتقد لیکرز شانس سابق خود در دادگاه دشمن. او اضافه می کند لیکرز بازگشت بعید است به خصوص با توجه به شایعاتی که در این تیم خواهد بود امضای سابق دیترویت پیستونز به جلو Markieff موریس از طریق خریداری در بازار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im