جولای 10, 2020

ایرانی سارد

آبزرور

NBA Rumors: لیکرز گزارش انتظار می رود به ثبت نام JR Smith قبل از روز چهارشنبه معامله مهلت

به گزارش روز دوشنبه توسط منابع متعدد به نظر می رسد که رایگان-عامل گارد J. R. Smith به زودی reuniting با له برون جیمز در لوس آنجلس لیکرز و امضای قرارداد با این تیم باقی مانده از 2019-20 NBA فصل است.

مارک استین از نیویورک تایمز برای اولین بار بود به گزارش اسمیت وضعیت با لیکرز به tweeting در روز سه شنبه که تیم “انتظار برای نهایی کردن یک استراحت از فصل قرارداد” با 34 سال. تیم تا سهشنبه, 11:59 p. m. EDT به ثبت نام جایگزینی بازیکنان برای کسانی که نمی خواهد در نظر گرفتن بخشی در از سرگیری 2019-20 فصل و تا روز شنبه به ارسال فهرست اسامی نهایی خود را برای راه اندازی مجدد.

چند دقیقه پس از استین پست ESPN آدریان Wojnarowski به توییتر گرفت که به گزارش اسمیت و لیکرز “در حال کار را از طریق مراحل نهایی را از یک معامله” بنابراین اساسا تایید او خواهد بود اضافه شده به فهرست. این سازمان هنوز به صورت عمومی اظهار نظر در مورد شایعه معامله اما اسمیت به پاسخ مثبت به چندین فعلی و سابق NBA بازیکنانی که توییتی خود را تبریک می گویم. این شامل Isaiah Thomas, Reggie ایوانز و مت بارنز دومی از آنها به طور خاص اشاره شده “امضای قرارداد با لیکرز” در پست خود.

JR Smith, then playing for the Cleveland Cavaliers, dribbles against Kobe Bryant of the Los Angeles Lakers.
  هری چگونه / گتی ایماژ

باید اسمیت در واقع پیوستن به لیکرز این اجازه خواهد داد که او را به تیم دوباره با جیمز بیش از چهار سال پس از آنها کمک کلیولند کاوالیرز خود را برنده اول مسابقات قهرمانی NBA در تیم تاریخ است. این جفت ارز همچنین با هم در سه دست دادن و تلاش در NBA نهایی با اسمیت به طور متوسط 8.3 امتیاز 2.9 ریباند و 1.8 کمک در 2017-18 — آخرین فصل کامل در کلیولند همانطور که اشاره شد توسط madmazel.

در 2018-19 کمپین اسمیت به طور متوسط کاهش یافته و به 6.7 امتیاز 1.6 ریباند و 1.9 کمک به او فقط 11 بازی در اوایل فصل قبل از گرفتن غیر فعال. پس از رسمی شدن منتشر شده توسط Cavs در ماه جولای سال 2019 و باقی مانده unsigned در ماه است که به دنبال او را با لیکرز اما موفق به کسب یک نقطه فهرستی.

صحبت کردن در مورد آنچه که طرفداران می توانند انتظار از اسمیت در این نقطه در زندگی حرفه ای خود Bleacher Report این باورند که او می تواند “حک کردن تو رفتگی در دیوار” حتی در یک تیم شامل جیمز آنتونی دیویس و کایل Kuzma. با Avery Bradley نشسته و رطوبت راه اندازی مجدد اسمیت می تواند پر کردن لیکرز باید برای کسی که می تواند نزول باز کردن عکس در حالی که همچنین کمک در postseason با توجه به حذفی را تجربه کنند. خروجی نیز اشاره کرد که او ممکن است به احتمال زیاد در نهایت به عنوان یک “توهین آمیز کاتالیست کردن نیمکت” بسیار شبیه او شده است در نقاط مختلف خود را طولانی NBA حرفه ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول