NBA Rumors: لیکرز می تواند به دست آوردن دوستان Hield برای کایل Kuzma & جانباز نقش بازیکنان, ‘Bleacher Report’ نشان می دهد

لس آنجلس لیکرز ممکن است وارد NBA هنوز مداوم وقفه با یک کنفرانس غرب-پیشرو 49-14 رکورد وجود دارد اما هنوز هم مقدار زیادی از بحث در مورد اطراف ستاره های بزرگ LeBron James و آنتونی دیویس با یک سوم را به ثمر رساند گزینه است. یکی از بازیکنان گاهی اوقات ذکر شده به عنوان یک پتانسیل تجارت هدف برای سال 2020 offseason است Sacramento Kings گارد دوستان Hield و در لیست های اخیر از تجارت ایده, Bleacher Report پیشنهاد کرد که لیکرز می تواند به دست آوردن او را با تجارت دور چند بازیکن کلیدی.

به عنوان توضیح داده شده در اوایل روز چهارشنبه با انتشار اریک Pincus لیکرز’ زمان فهرستی از ویژگی های کایل Kuzma به عنوان تیم سوم بهترین بازیکن. اما با توجه به این واقعیت است که Kuzma نیز به جلو او نیست یک “ایده آل مناسب” در کنار جیمز و دیویس از این رو نیاز به زمین “نخبگان” backcourt تیرانداز که می تواند در خدمت به عنوان یک جایگزین توهین آمیز گزینه در هنگام دفاع تمرکز بر روی دو ستاره.

با توجه به Pincus, کسب Hield از پادشاهان حس می کند در تعدادی از راه های. در اوایل سال جاری 27 ساله در تیراندازی گارد شد تنزل مقام به رزرو نقش با ساکرامنتو ترویج بوگدان Bogdanovic که ممکن است اولویت بندی در offseason به عنوان او است که با توجه به ورود محدود رایگان آژانس پس از 2019-20 مبارزات انتخاباتی.

با توجه به نحوه Hield امضا قرارداد فرمت است که می تواند او پرداخت تا به 106 میلیون دلار برای چهار سال Pincus پیشنهاد کرد که لیکرز می تواند قابل توجهی ارائه بسته تجارت به رهبری Kuzma بلکه از جمله تعدادی از چرخش بازیکنان.

“اگر دو اقیانوس آرام بخش رقبای حاضر به معامله (پادشاهان اجرایی Vlade Divac شد دو بار Laker) ساکرامنتو می تواند از Hield قرارداد در حالی که اضافه کردن عمق از لیکرز با شروع Kuzma بلکه از جمله جانبازان مانند Kentavious کالدول-پاپ JaVale McGee, Rajon روندو و کوین طبخ.”

به عنوان بیشتر پیشنهاد هر دو تیم انجام می تواند توصیه می شود معامله “در نزدیکی” 2020 NBA پیش نویس با پادشاهان ارائه دو بازیکن دیگر که می تواند برای از دست دادن نیمکت عمق — veteran به جلو/مرکز Richaun هلمز و rookie wingman جاستین جیمز. اما Pincus تاکید کرد که ساکرامنتو می تواند “از نظر قانونی اجرای” فوق پنج-برای-یک معامله با داشتن تجارت را در محل پس از ارسال پیش نویس توقف در فهرست تغییرات برداشته شده است.

در حالی که فرضی تجارت می تواند به نفع هر دو تیم با دادن لیکرز یک سوم All-Star-کالیبر بازیکن و کمک به پادشاهان آزاد کردن برخی از مقدار مورد نیاز کلاه فضا وجود دارد برخی از هشدارهای درگیر است. با توجه به Pincus, Caldwell-پاپ McGee طبخ و Rondo خواهد شد و همه باید به انتخاب کردن در به سال آخر خود را مربوطه قرارداد به منظور تضمین خود 2020-21 حقوق.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>