NBA Rumors: LA Lakers می تواند تجارت Kyle Kuzma, Danny Green, تلن هورتون-Tucker & پیش نویس انتخاب برای ویکتور Oladipo

لس آنجلس لیکرز در یکی از تیم NBA است که انتظار می رود به تهاجمی در بازار تجارت در سال 2020 NBA offseason. اگر آنها در حال حاضر نگه داشتن شماره 1 نقطه در کنفرانس غرب در 2019-20 فصل NBA لیکرز هنوز هم مصمم به آدرس برخی از مسائل در فهرست خود را از جمله نیاز خود را از یکی دیگر از شات خالق و بازیساز. در ماه های گذشته لیکرز در حال حاضر شده است مربوط به چند بازیکنان NBA که انتظار می رود در معاملات بلوک در پاییز امسال از جمله جانباز تیراندازی گارد ویکتور Oladipo ایندیانا پیسرز.

او در مقاله اخیر ژاک Buckley از Bleacher Report ایجاد یک لیست از NBA ایده های تجاری برای ایجاد اتحادیه جدید “سه بزرگ” در سال 2020 NBA offseason. برای لیکرز Buckley پیشنهاد کرد که آنها ممکن است در نظر با هدف قرار دادن Oladipo از پیسرز. در پیشنهاد تجارت سناریو لیکرز خواهد بود ارسال یک تجارت بسته است که شامل Danny Green, Kyle Kuzma تلن هورتون-تاکر و یک سال 2020 دور اول انتخاب کنید به پیسرز در ازای Oladipo. معامله با این نسخهها کار در ESPN‘s NBA تجارت ماشین.

پیشنهاد تجارت خواهد بود بدون ذهن و بسیار خوشحال برای پیسرز در صورتی که هیچ برنامه ای به Oladipo بزرگ payday در 2021 NBA رایگان آژانس. به جای در نظر گرفتن خطر از دست دادن او را بدون گرفتن هر چیزی در بازگشت بالقوه معامله اجازه می دهد پیسرز به باقی می ماند یک تیم رقابتی در کنفرانس شرق در حالی که دستیابی به دو دختر جوان و امیدوار کننده استعداد که می تواند بخشی از آینده بلند مدت.

“بین Oladipo را از صدمات و قرارداد عدم قطعیت ایندیانا می تواند روبرو می شوند و بیشتر ولرم بازار از شجره نامه خود را نشان می دهد” باکلی نوشت. “این ممکن است ابتدا به اندازه کافی خارش برای پیسرز به قبول. Kuzma تاج جواهر به عنوان یک زن 24 ساله که در حال حاضر نمایش داده قدرتمند به ثمر رساند پانچ. بازی خود را می تواند بخوبی در کنار هم Myles ترنر یا Domantas Sabonis اجازه می دهد ایندی به تجارت دیگر به تعادل فهرست. سبز سه-و-D بازی متناسب با هر کسی پس از پیسرز می توانید نگه داشتن او را برای رقابت در فصل آینده و یا ببینید که چه بازار ارائه خواهد برای او انقضای $15.4 میلیون قرارداد پیش از 2021 رایگان آژانس است.”

Victor Oladipo #4 of the Indiana Pacers shoots over LeBron James #23 of the Cleveland Cavaliers during the second half of Game 2 of the first round of the Eastern Conference playoffs at Quicken Loans Arena on April 18, 2018 in Cleveland, Ohio.
  Jason Miller / گتی ایماژ

در ضمن موفق به کسب Oladipo بلافاصله آدرس لیکرز’ نیاز به یکی دیگر از شات خالق و بازیساز که می تواند گام تا زمانی که LeBron James نیاز به استراحت و یا آسیب رنج می برند. زمانی که او سالم جفت شدن نخبگان ورزشکار مانند Oladipo با جیمز و آنتونی دیویس خواهد بهبود بیشتر لیکرز’ شانس به طور کامل مسلط کنفرانس غرب و برنده شدن در NBA عنوان قهرمانی فصل آینده است.

اما آوردن Oladipo به لس آنجلس می آید با یک خطر بزرگ است. گذشته از قریب الوقوع خود رایگان آژانس Oladipo هنوز هم به نظر می رسد زنگ زده پس از گذراندن دو فصل گذشته دوره نقاهت بعد از آسیب. قبل از معامله برای Oladipo لیکرز ابتدا باید مطمئن شوید که او در حال حاضر 100 درصد سالم است و در حال حاضر به دست آورد خود را در All-Star فرم. اگر پیر Oladipo را نشان نمی دهد تا در بازی های باقی مانده از 2019-20 NBA فصل این امر می تواند بهترین برای لیکرز به هدف قرار دادن دیگر بازیکنان این سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>