NBA Rumors: LA Lakers می تواند با قربانی کردن چند بازیکن برای به دست آوردن کریس پل در تابستان امسال در هر ‘CBS Sports’

اگر آنها موفق شده اند به انتظارات از آنها را در 2019-20 NBA فصل Oklahoma City Thunder هنوز به شدت انتظار می رود به کشف تجاری گارد نقطه کهنه کریس پل یک بار دیگر در سال 2020 NBA offseason. پل اتحاد غیر قابل انکار ساخته شده تاثیر بسیار زیادی بر روی تندر در این فصل اما با سن و سال او, او به وضوح یک فرد متناسب با خود برنامه های بلند مدت. در مقایسه با تابستان گذشته, پل موفق به احیای تجارت ارزش و ثابت در لیگ هر کسی که او می تواند کمک به تیم NBA است که هدف را به نفع خود عنوان قهرمانی NBA.

هنگامی که پل می شود به طور رسمی موجود در معاملات بلوک در تابستان امسال چند تیم NBA است که در نیاز مبرم به افزایش در نقطه گارد موقعیت انتظار می رود به بیان قوی علاقه به کسب او از تندر از جمله لس آنجلس لیکرز. با توجه به سام کوین از CBS Sports, تجارت برای پل می سازد بسیاری از حس برای لیکرز به عنوان او بلافاصله خود را به آدرس نیاز به یک دوم توپ و کنترل بازی در کنار سوپراستار اواز یا موسیقی دو نفری از LeBron James و آنتونی دیویس.

هر چند او دیگر در نخست پل باقی مانده است بسیار قابل اعتماد ثمر رساند گزینه بازیساز و مدافع محیط. این فصل 35 ساله طبقه به طور کلی به طور متوسط 17.7 امتیاز 4.9 ریباند 6.8 کمک و 1.6 دزد در حالی که تیراندازی 48.9 درصد از زمینه و 36.2 درصد از فراتر از arc. با حضور نزدیک خود را رفیق و co-عضو بدنام موز قایق خدمه جیمز در لوس آنجلس, پل نمی خواهد که یک زمان سخت گیری خود را راحت در لیکرز’ فهرست.

اما با وجود آنچه که او می تواند برای لیکرز در 2020-21 NBA فصل دستیابی به پل از رعد و برق نمی شود کار آسان برای لیکرز. به عنوان کوین اشاره کرد در پتانسیل فیلمهای مقابله با رعد و برق لیکرز خواهد بود که نیاز به قربانی کردن چند بازیکن فقط برای مطابقت با پل عظیم و دستمزد.

“با پل 2020-21 حقوق و دستمزد تعیین شده در $41,358,814 سحر و جادو تعداد آنها نیاز به رسیدن به $خواهد بود 33,087,051.20 در خروجی حقوق و دستمزد (80 درصد). این امر هزینه گزافی در عمق اما لیکرز می رسید که تعداد ارائه گزینه های آن در حال برداشت است. کالدول-پاپ دنی سبز و Avery Bradley را باید در معامله. McGee خواهد آن فشار بیش از بالا و یا لیکرز می تواند بسته تلن هورتون-تاکر و کوین کوک (ارائه آنها تضمین شده خود را 2020-21 حقوق و دستمزد).”

پل در واقع می تواند یک بازی جذاب برای کسب لیکرز در این تابستان اما همچنان یک علامت سوال بزرگ اگر او ارزش دادن به تمام کسانی که دارایی. هر چند پل کمک خواهد کرد که آنها آدرس یک موضوع مهم در فهرست معاملات Kentavious کالدول-پاپ دنی سبز و Avery Bradley خواهد آنها را بزرگ سوراخ را پر کنید در تیراندازی گارد موقعیت و در بال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>