NBA Rumors: LA Lakers می تواند کاوش تجارت Danny Green, Alex کاروسو & 2020 1-انتخاب دور برای Eric Bledsoe

لس آنجلس لیکرز ممکن است با موفقیت افزایش یافته است به بالا از کنفرانس غرب در 2020-21 NBA فصل اما مانند هر تیم دیگری در لیگ, آنها هنوز هم برخی از مسائل در فهرست خود را. همانطور که در حال حاضر لیکرز در حال بدیهی است که نیاز به یکی دیگر از شات خالق و بازیساز که قادر است از پله تا زمانی که LeBron James نیاز به استراحت و یا آسیب رنج می برند. برای حل یکی از عمده نقاط ضعف خود به فهرستی از اندی, بیلی از Bleacher Report پیشنهاد کرد که لیکرز می تواند درگیر در یک معامله تجاری با Milwaukee Bucks مربوط به گارد نقطه کهنه Eric Bledsoe در سال 2020 NBA offseason.

در پیشنهاد ایران توسط madmazelلیکرز خواهد بود ارسال یک تجارت بسته است که شامل Danny Green, Alex کاروسو و یک سال 2020 دور اول انتخاب کنید به دیگران در ازای Bledsoe و وسلی متیوز. اگر تجارت می شود یک واقعیت بیلی معتقد است که آن کمک خواهد کرد که هر دو تیم NBA در پر کردن نیاز به بهبود در فهرست خود را.

“برای دیگران گرفتن دور اول انتخاب کنید ممکن است کمک به نرم کردن ضربه از دست دادن بهترین بازیکن در این معامله. اما سبز قطعا کمک می کند تا بیش از حد. دیگران’ مدل های اطراف Giannis با آنجا تیراندازی ممکن است یکی خوب است. و سبز است بیشتر قابل اعتماد تیرانداز از Bledsoe. اندازه او همچنین باعث می شود او را کمی بیشتر باور به عنوان یک multipositional مدافع. او نمی خواهد انجام تقریبا به همان اندازه در خود اما دلار در حال حاضر Giannis و منچستر برای رسیدگی به بسیاری از وظایف بازیسازی.”

هر چند آن را هزینه آنها را به یکی از بازیکنان اصلی خود و در آینده دور اول انتخاب معاملاتی برای Bledsoe باعث می شود بسیاری از حس برای لیکرز. به عنوان بیلی اشاره کرد که پتانسیل ورود Bledsoe در لس آنجلس خواهد بلافاصله حل مشکل این است که اغلب مواجه می شوند توسط James-رهبری تیم های NBA. Bledsoe ممکن است مشروع NBA سوپراستار اما او ثابت کرده در این فصل است که او قادر به رهبری دیگران زمانی که Giannis Antetokounmpo است که روی نیمکت نشسته.

Eric Bledsoe #6 of the Milwaukee Bucks is fouled by Avery Bradley #11 of the Los Angeles Lakers during a 113-103 Laker win at Staples Center on March 06, 2020 in Los Angeles, California.
  هری چگونه / گتی ایماژ

جیمز قطعا تایید این ایده از آوردن Bledsoe به لس آنجلس. مانند جیمز Bledsoe نیز به نمایندگی از غنی پل از Klutch گروه ورزشی. همچنین در روی لئامت دادن خود را با کلیولند کاوالیرز وجود دارد گمانه زنی که جیمز خواست این تیم به تجارت Bledsoe. با توجه به جکی MacMullan از ESPN, James شایعه شد به پشت سه تیم فیلمهای شد که فرستاده اند Bledsoe به کلیولند در ازای Kyrie Irving.

گذشته از دستیابی به یک شروع کالیبر نقطه گارد و بسیار قابل اعتماد ثمر رساند گزینه در Bledsoe بالقوه معامله نیز به لیکرز جایگزینی فوری برای سبز در بال. ماتیوز ممکن است به خوبی به عنوان سبز در پایان دفاعی از کف, اما او می تواند کارآمد با ضربت بزمین کوبیدن عکس از فراتر از قوس و اکسل در طبقه حتی بدون توپ در دست خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>