NBA Rumors: نیکز می تواند هدف Joe Harris یا الک Burks در سال 2020 رایگان آژانس در ‘Bleacher Report’

نیویورک نیکز بودند در مسیر به دست برگشتی دوباره زمانی که 2019-20 NBA فصل بود به حالت تعلیق در اوایل این ماه. و در حالی که برخی از گزارش ها شده اند نشان می دهد که این سازمان باید اولویت بندی All-Star-کالیبر اهداف مانند کریس پل از شهر اوکلاهما تندر اخیر شایعات نیز با اشاره به نیکز در تعقیب رایگان-عامل نقش بازیکنان در سال 2020 offseason از جمله بورس مانند جو هریس از بروکلین نتز و الک Burks از Philadelphia 76ers.

با استناد به یک گزارش از SportsNet نیویورک, Bleacher Report نوشت: در روز دوشنبه که وجود دارد مردم در نیکز سازمان بر این باورند که تیراندازی اولویت باید در طول سال 2020 رایگان آژانس های دوره. این عنوان اشاره خواهد بود به منظور تکمیل سال گذشته شماره 3 به طور کلی پیش نویس انتخاب, R. J. Barrett. اما پس از Damyean Tauk — قابل اعتماد “سه-و-D” رزرو با یک حرفه ای تیراندازی سه نقطه در صد از 36.1 درصد — مرتبط شده است تیم های متعدد در روزهای اخیر, Bleacher Report پیشنهاد هریس و Burks به عنوان دو ممکن است offseason اهداف.

علاوه بر این, Bleacher Report همچنین به نقل از سابق نیکس سر مربی دیوید Fizdale که گفت: در اخیر ESPN مصاحبه رادیویی که در خارج از تیراندازی یک ضعف مشترک در میان این تیم نقطه پاسداران — Elfrid Payton, فرانک Ntilikina و دنیس اسمیت جونیور او همچنین با اشاره دوم-سال مرکز Mitchell رابینسون به عنوان یک بازیکن دیگر که می تواند به نفع از حضور اضافی بورس در نیکز فهرست.

“[I]f شما یک استعداد فوق العاده مانند Mitchell—و من فکر می کنم Mitchell می تواند به یکی از بهترین مراکز بیش از 10 سال آینده—شما باید به یک مرد آینده که انتخاب کنید و اگر شما را به مبارزه بیش از آن انتخاب کنید و رول.”

به عنوان نشان داده شده در بسکتبال-مرجع بازیکن, صفحه هریس بوده است ثابت کننده برای شبکه پس از پیوستن به این تیم در سال 2016 داشتن چراغ NBA در 2018-19 فصل با 47.2 درصد کلیپ از سه نقطه محدوده. در این فصل او به طور متوسط 13.9 امتیاز 4.3 ریباند و 2.1 کمک به بروکلین شروع کوچک رو به جلو در حالی که همچنین تیراندازی 47.1 درصد از زمینه و 41.2 درصد از فراتر از arc.

در ضمن Burks شد ارسال حرفه ای-بهترین شماره برای رزمندگان طلایی امور خارجه قبل از او بود نقل مکان کرد به Sixers پیش از فوریه 6 مهلت تجارت. با توجه به بسکتبال-مرجعاو نوشته شده است به طور متوسط از 10.7 امتیاز 3.3 ریباند و 1.8 کمک در 11 بازی برای فیلادلفیا تا کنون. در حالی که او در حال تیر اندازی فقط 32.7 درصد از سه با Sixers اخیر فصل را دیده اند او را ملاحظه ای عکس های بیشتر از محدوده طولانی از او اوایل در حرفه خود.

اگر چه Bleacher Report تاکید کرد که نیکز به احتمال زیاد خود را به آدرس subpar خارج تیراندازی با امضای “ردیف دوم” free agent مانند فوق, بازیکنان خروجی هشدار داد که هریس گزارش شده است که “مشتاق” به دوباره ثبت نام با این شبکه در آینده offseason هر شایعات از نیویورک پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>