با وجود اغلب popping تا در بحث ها در مورد NBA بهترین بازیکنان جوان Sacramento Kings تیراندازی گارد دوستان Hield و نیویورک نیکز مرکز Mitchell رابینسون بود, در این زمان از لیگ اواسط ماه مارس وقفه هر دو آینده نیمکت تیم مربوطه می باشند. اما یک گزارش جدید نشان داده است که پادشاهان و نیکز می تواند تعویض این بازیکنان برای هر یک از دیگر در یک معامله است که می تواند به نفع هر دو تیم و احتمالا اجازه رابینسون به طور قابل ملاحظه ای بیشتر زمان بازی.

به عنوان توضیح داده شده توسط madmazel‘s گرگ Swartz یک مورد می تواند ساخته شده به صورت رابینسون به عنوان بهترین بازیکن نیکز که تا به حال 21-45 ضبط در زمان NBA متوقف شد عملیات در ماه مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با وجود ارتفاع ورزشکاری و مسدود کردن توانایی سابق-دور دوم انتخاب شده است آینده روی نیمکت پشت 34 ساله کارگر ماهر تاج گیبسون.

هر بسکتبال-مرجعرابینسون است به طور متوسط 9.7 امتیاز و هفت ریباند و دو بلوک و لیگ پیشرو 74.2 درصد از زمینه در حالی که با شروع تنها هفت نفر از 61 بازی و به طور متوسط 23.1 دقیقه در هر مسابقه. اما با نیکز به ظاهر محتوا به استفاده از او را روی نیمکت Swartz پیشنهاد کرد که پادشاهان می تواند به دست آوردن او و او شروع نقش او سزاوار, در حالی که همچنین نقطه فرود گارد فرانک Ntilikina قدرت به جلو بابی Portis و 2021-دور دوم انتخاب در نظری معامله ای که ارسال خواهد Hield به نیویورک است.

“ساکرامنتو بدست قوی بازی از Richaun هلمز در مرکز این فصل اما رابینسون پتانسیل را دارد که یک حق اصلی در این موقعیت برای 10 سال آینده,” او اضافه شده است. “اگر ماروین بیگلی III می تواند توسعه خود را در سه نقطه شات پادشاهان را در اختیار یکی از ورزشی ترین, همه کاره, big-man combos در لیگ است.”

در خصوص دیگر قطعات این پیشنهاد تجارت Swartz پیش بینی کرد که Ntilikina — سابق شماره 8 به طور کلی پیش نویس انتخاب کنید که نه panned به عنوان انتظار می رود — همچنین می تواند “بهره مندی از [این] مناظر جدید” اگر معامله به ساکرامنتو. پادشاهان, اما, باید ده’Aaron فاکس ایجاد شده در نقطه گارد با 2018 دوم-به طور کلی انتخاب بیگلی شروع در قدرت رو به جلو موقعیت Portis معمولا بازی می کند.

به عنوان ایده تجاری عمدتا متمرکز بر رابینسون تاثیر بالقوه در ساکرامنتو نه مقدار ذکر شد در مورد Hield گذشته از این امکان می تواند او را نیکز “پویا” با حضور در تیراندازی گارد. او هنوز هم در میان پادشاهان’ گلزنان برتر با وجود تنزل به نیمکت اوایل سال جاری به طور متوسط 19.8 امتیاز و تیراندازی 39.5 درصد از سه نقطه محدوده با وجود بوگدان Bogdanovic حرکت به صف شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im