NBA Rumors: JR Smith انتظار می رود بزرگ “X-Factor” برای لس آنجلس لیکرز در سال 2020 برگشتی

دو سال پس از آنها راه جدا در کلیولند کهنه سرباز گارد تیراندازی JR Smith تنظیم شده است دوباره با له برون جیمز در لوس آنجلس لیکرز. پس از Avery Bradley تصمیم به دوباره پیوستن به این تیم هنگامی که 2019-20 NBA فصل رزومه در اورلاندو اواخر این ماه لیکرز تصمیم به ثبت نام اسمیت برای پر کردن سوراخ او در سمت چپ در فهرست خود را. لیکرز’ تصمیم گیری به جای برادلی با اسمیت دست آورده واکنش های مختلفی در سراسر لیگ.

برخی از افراد به خصوص کسانی که هنوز هم به خاطر این اشتباه بزرگ او متعهد در سال 2018 NBA Finals فکر می کنم که آوردن اسمیت به لس آنجلس می تواند آسیب بیشتری نسبت به خوب برای لیکرز. اسمیت گرفتن نیست هر جوان و تا به بازی یک بازی در 2019-20 NBA فصل است. اما NBA دیده بانی که به تازگی به صحبت کرد سام Amick های ورزشی ابراز اعتماد به نفس قوی است که اسمیت خواهد بود بزرگ “X-factor” برای لیکرز در سال 2020 پلی آف NBA.

“J. R. واقعا بزرگ (X-factor),” NBA دیده بانی گفت Amick به عنوان به نقل ClutchPoints. “اگر شما J. R. که می توانید آمار پنج 3s در یک بازی حذفی و سپس آره. اما من نمی دانم چه J. R. مانند به نظر می رسد در حال حاضر. وجود دارد فقط ناشناختهها. کایل Kuzma واقعا خوب است اما او واقعا شده از طریق چرخ در عین حال از برگشتی مانند یک واقعی, عمیق قهرمانی را اجرا کند. … Avery Bradley است از دست دادن بزرگ.”

Kevin Durant #35 of the Golden State Warriors drives against JR Smith #5 of the Cleveland Cavaliers in Game 2 of the 2018 NBA Finals at ORACLE Arena on June 3, 2018 in Oakland, California.
  Thearon W. هندرسون / گتی ایماژ

این است که در واقع سخت را فراموش کرده ام اشتباه اسمیت متعهد است که هزینه جیمز دوم خود را در NBA به عنوان قهرمانی کاوالیرز. اما هیچ کس نمی تواند انکار این واقعیت است که در این چهار سال که آنها با هم بازی اسمیت ساخته شده است یکی از بزرگترین مشارکت در کمک به جیمز حمل کاوالیرز به NBA نهایی به صورت مستقیم چهار فصل و به خانه اول لری اوبراین جایزه در کلیولند. زمانی که اسمیت در منطقه او واقعا می تواند یک عامل عمده برای لیکرز در آینده 2020 پلی آف NBA.

اسمیت می دهد لیکرز جانباز wingman که مقدار زیادی از حذفی و قهرمانی را تجربه کنند. با سال ها است که آنها با هم بازی اسمیت همچنین به دانش عمیق از چگونه به اکسل در کنار جیمز. اسمیت قادر به پر کردن سوراخ برادلی در سمت چپ دفاعی پایان از کف و نسبت به او بسیار بهتر تیرانداز. در 11 سال او با بازی در postseason این 34 ساله در تیراندازی گارد به طور متوسط 11.3 امتیاز 3.2 ریباند و 1.0 سرقت در 40.0 درصد عکسبرداری از میدان و 37.0 درصد عکسبرداری از فراتر از arc.

امضای قرارداد با لیکرز خواهد بود بسیار مفید برای اسمیت. از دادن به او این فرصت را به رقابت برای عنوان قهرمانی NBA بازی در سال 2020 پلی آف NBA نیز کمک اسمیت بازسازی ارزش خود را و ثابت کند تیم در لیگ است که او هنوز گاز به سمت چپ در مخزن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>