NBA Rumors: Jeff Van Gundy می تواند بازگشت به موشک مربی اگر Mike D’Antoni برگ در هر ‘ورزشی’

آن را ممکن است نزدیک به 15 سال پس از Jeff Van Gundy آخرین مربی در NBA. اگر آخرین شایعات را باور سابق نیویورک نیکز و هوستون راکت سر مربی ممکن است بازگشت به دومی تیم به عنوان سر مربی برای 2020-21 فصل است.

همانطور که اشاره شد توسط سام Amick های ورزشی در برودی و ریش پادکست (از طریق CBS Sports) این تردید که آیا زمان راکت سر مربی Mike D’Antoni خواهد بود با این سازمان پس از 2019-20 فصل اگر آنها برنده مسابقات قهرمانی. در حالی که مربیگری کهنه می برد موفقیت و همواره چراغ هوستون به پلی آف پس از او به این تیم پیوست در تابستان 2016, گزارش های مختلف ادعا کرده اند که او و موشک نیست و تا به حال پیشرفت های زیادی در مذاکرات قرارداد پس از 2019 offseason.

“اطلاعاتی که ما به طور مداوم شنیده است که این پل در بیشتر قسمت ها سوخته شده و در حال حاضر آنها فقط از نوع متقابلا موافقت خود را برای بهترین زمان آنها با هم” Amick نوشت:, و اضافه کرد که Van Gundy نام شده است “به طور مداوم” به ارمغان آورد تا به عنوان یک احتمال جایگزینی برای D’Antoni.

Jeff Van Gundy (R), then coaching the Houston Rockets, has a sideline conversation with Steve Francis (L) during a 2004 game against the Washington Wizards.
  داگ Pensinger / گتی ایماژ

D’Antoni را توسعه داده است شهرت به عنوان یک مربی که ترجیح, uptempo, سبک بازی, با راکت رتبه دوم در NBA با 113.4 امتیاز در هر 100 اموال در زمان لیگ عملیات متوقف شد در ماه مارس ، اگر Van Gundy به پایان می رسد تا جایگزین او یک فرصت خوب وجود دارد هوستون را تغییر تمرکز خود را برای دفاعی پایان زمین, که بیشتر این باورند توسط Amick. این گفته او می تواند آنچه سوپراستار تیراندازی گارد و سابق MVP لیگ جیمز هاردن نیاز در این نقطه در زندگی حرفه ای خود با توجه به درک کمبودها به عنوان یک مدافع.

11 سال مربی کهنه کار در NBA Van Gundy وارد یک 430-318 رکورد در به طور منظم فصل اقدام برگشتی نه بار بین سال های 1995 و 2007 هر بسکتبال-مرجع. 58 ساله که در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک تحلیلگر برای ESPN صرف بخش هایی از هفت فصل با نیکز و چهار فصل کامل با موشک ارسال 52-30 رکورد در 2006-07 کمپین — آخرین کار مربیگری در لیگ.

در علاوه بر این به Van Gundy دیگر دفاعی گرا مربی شایعه شده بود در میان کسانی که در نظر گرفتن به عنوان یک جایگزین بالقوه برای D’Antoni در هوستون. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitrسابق شیکاگو بولز و تیمبرولوز مینه سوتا مربی Tom Thibodeau ظاهرا مورد توجه چند تیم با راکت پیوستن به نیکز و بروکلین نتس در میان نامزدها به احتمال زیاد به استخدام مربی سابق از سال برنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>