NBA Rumors: جاز را داناون Mitchell گزارش انتظار می رود به ثبت نام حداکثر تمدید قرارداد قبل از 2020-21 فصل

به نظر می رسد که ایالت یوتا جاز را همه ستاره تیراندازی گارد داناون میچل در نظر دارد به ماندن با این تیم برای چند سال آینده برای آمدن, پیشنهاد یک گزارش جدید.

به نقل از یک داستان از ورزشی‘s تونی جونز, Bleacher Report نوشت که میچل “واقعا دوست دارد” در ایالت یوتا است و انتظار می رود به “ثبت نام حداکثر تمدید قرارداد در برخی از نقطه قبل از فصل آینده است.” این توسعه می آید بیش از یک ماه پس از 23 سال نامگذاری شد به اولین بازی همه ستاره و نزدیک به دو هفته پس از او دومین بازیکن NBA پس از خود جاز هم تیمی رودی Gobert برای تست مثبت برای coronavirus.

به یاد می آورد Bleacher Report, میچل ثابت به یک سرقت برای جاز که انتخاب شده سابق Louisville Cardinals ستاره با شماره 13 به طور کلی انتخاب در سال 2017, NBA پیش نویس است. آن را نمیگیرد طولانی برای او به تاثیر به عنوان یک تازه کار, به عنوان او به طور متوسط 20.5 امتیاز در هر بازی در 2017-18 فصل به پایان رسید و درست پشت Philadelphia 76ers گارد نقطه بن سیمونز در سال 2018 Rookie از سال رای گیری.

در زمان NBA به حالت تعلیق 2019-20 فصل در حساب از coronavirus نگرانی Mitchell شد به طور متوسط 24.2 امتیاز 4.4 ریباند و 4.2 کمک در بازی به عنوان او و Gobert led جاز به یک 41-23 رکورد خوب برای جایگاه چهارم در کنفرانس غرب. Bleacher Report اشاره کرد که یوتا زندگی تا انتظارات در 2019-20 خود را به عنوان دو جوان هسته بازیکنان ملحق شدند در این فصل توسط veteran پاسداران مایک کانلی و Bojan Bogdanovic.

“امضای Mitchell, محدود رایگان agent پس از 2020-21 فصل دراز مدت خواهد بود یک راه ایده آل برای کمک به تحکیم جاز به عنوان رقیب در کنفرانس غرب برای سال آینده” خروجی اضافه شده است.

با وجود چگونه به نظر می رسد فرصت خوبی میچل به زودی با امضای یک قرارداد پر سود باقی می ماند با جاز برای آینده قابل پیش بینی آن نیز اشاره کرد که به گفته برخی از اصطکاک بین او و Gobert با توجه به چگونه دومی به نظر نمی رسد به او coronavirus تشخیص جدی است. با توجه به Sports Illustrated, میچل بود “بسیار نا امید” با این مرد بزرگ پس از خود COVID-19 تشخیص با انتشار منابع و اضافه کرد که گارد پاسخ به Gobert عذرخواهی برای اقدامات او می تواند “باعث شکستن و یا رابطه خود را” یک بار 2019-20 فصل رزومه.

گسترش میچل قرارداد است فقط یکی از راه هایی که جاز می تواند به بهبود شانس خود را از تبدیل شدن به یک مدعی برای قهرمانی کنفرانس غرب در فصل آینده. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, یک پیشنهاد offseason تجارت سناریو را Boston Celtics به جلو گوردون هیوارد بازگشت به موسیقی جاز با این تیم به لحاظ نظری حمل و نقل Bogdanovic جو Ingles, رویس O’Neale و اد دیویس به بوستون برای دوباره به دست آوردن او را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>