یوتا جاز امضا Bojan Bogdanovic در سال 2019 NBA رایگان آژانس با این امید که او می تواند کمک به آنها را به طور کامل تسلط کنفرانس غرب و خانه لری اوبراین جایزه در 2019-20 NBA فصل است. با این حال هر چند در فصل جاری است که هنوز هم در برزخ با توجه به گسترش coronavirus به نظر می رسد مانند Bogdanovic سال اول با موسیقی جاز است که در حال حاضر بیش از.

با توجه به آدریان Wojnarowski از ESPN, Bogdanovic در حال برنامه ریزی برای انجام یک عمل جراحی مچ دست است که می تواند او را مجبور به از دست دادن بازی های باقی مانده از 2019-20 NBA فصل است.

“در آنچه وعده داده می شود یک مشکل از دست دادن به یک کنفرانس غرب حذفی مدعی یوتا جاز به جلو Bojan Bogdanovic را انجام پایان فصل عمل جراحی بر روی مچ دست خود را, منابع ESPN گفت:. Bogdanovic را تحت عمل جراحی روز سه شنبه به تعمیر scapholunate رباط در راست خود مچ دست, منابع گفت. Bogdanovic مجروح مچ دست در اواخر سال 2019 و سپس در ناراحتی قابل توجهی منابع گفت. تصمیم به عمل جراحی می دهد Bogdanovic یک فرصت به طور کامل بهبود می یابند در انتظار شروع 2020-21 فصل است.”

Bogdanovic غیر قابل انکار است از دست دادن بزرگ برای موسیقی جاز. Bogdanovic غیاب نمی شود تاثیر جاز عملکرد در حالت تهاجمی پایان, طبقه, اما آنها همچنین از دست دادن کسی که قادر است از امنیت تیم مقابل را بهترین بازیکن. قبل از NBA تعلیق با توجه به گسترش coronavirus در سراسر جهان جاز نشسته بودند در شماره 4 نقطه در کنفرانس غرب با 41-23 ضبط و Bogdanovic داشتن بهترین فصل خود را در NBA به طور متوسط 20.2 امتیاز 4.1 ریباند و 2.1 کمک می کند در حالی که تیراندازی 44.7 درصد از زمینه و 41.4 درصد از فراتر از arc.

اما تحت یک عمل جراحی مچ دست ممکن است واقعا چه چیزی برای Bogdanovic و جاز. هر چند حضور او را غیر قابل انکار کمک جاز را عمیق حذفی اجرا در 2019-20 NBA فصل Bogdanovic بعید است که در 100 درصد است. در بازی های خود را در برابر تورنتو رپتورز قبل از NBA رفت و در یک وقفه Bogdanovic شد و در حال حاضر نشان دادن برخی از نشانه هایی از ناراحتی. در دقیقه 24 بازی کرد او تنها نوشته شده در پنج امتیاز و دو کمک و شات 2-از-8 از زمینه و 1-از-4 از سه نقطه محدوده.

گذشته از نتیجه 2019-20 NBA فصل جاز نیز باید نگران رابطه بین دو حق رای اساس داناون میچل و رودی Gobert. در وسط coronavirus همه گیر شایعه شده است در گردش خون است که جریان اختلاف بین میچل و Gobert. اگر آنها موفق به این موضوع به عنوان به زودی به عنوان ممکن است بسیاری از افراد بر این باورند که موسیقی جاز خواهد بود مجبور به تجارت یکی از میچل و Gobert در سال 2020 NBA offseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de