NBA Rumors: جاز می تواند به دست آوردن Kevin Love برای مایک کانلی, ‘Bleacher Report’ نشان می دهد

با تشکر در بخش های بزرگ به اواز یا موسیقی دو نفری از داناون میچل و رودی Gobert یوتا جاز به عنوان یکی از تیم های برتر در کنفرانس غرب ارسال 41-23 ضبط در زمان NBA به حالت تعلیق در عملیات ماه گذشته. اما با گارد نقطه مایک کانلی — که تا به حال بازی تمام زندگی خود را برای ممفیس گریزلیز قبل از این فصل تجربه آماری معنی داری کاهش 2019-20 کمپین یک گزارش جدید توصیه می شود یک تجارت است که ارسال خواهد او را به کلیولند کاوالیرز در ازای کهنه مرد Kevin Love.

به عنوان توضیح داده شده توسط madmazel در یک لیست از تجارت پیشنهادات است که می تواند به بازیکنان خود ایده آل “sidekicks,” میچل می تواند به نفع از بازی در کنار عشق بود که به عنوان “مناسب” برای موسیقی جاز. با توجه Gobert عدم خارج تیراندازی خروجی اشاره کرد که پنج بار همه ستاره می تواند با ارائه بسیار مورد نیاز فاصله برای یوتا به جرم. در زمان NBA به حالت تعلیق 2019-20 فصل عشق بود به طور متوسط 17.6 امتیاز در هر بازی و تیراندازی 37.4 درصد فراتر از arc.

در علاوه بر این به عشق خارج تیراندازی قهرمانی خود را تجربه به عنوان بخشی از 2015-16 کاوالیرز صف شد ذکر شده به عنوان یکی دیگر از منطقه که در آن او می تواند کمک اگر معامله به موسیقی جاز. انتشار آورد 31 ساله توانایی بازی در هر دو قدرت رو به جلو و مرکز به طور خاص شروع و در دومی موقعیت در ترکیب اولیه توپ.

“قرار دادن توپ در Mitchell دست در حالی که اطراف او را با بورس در جو Ingles, Bojan Bogdanovic و عشق باید یک دستور العمل برای موفقیت به خصوص با Gobert تنظیمات صفحه نمایش و سخت نورد به لبه” Bleacher Report تاکید کرد.

به عنوان کاوالیرز در محل گذشته در کنفرانس شرق با 19-46 ضبط و عمیق به روند بازسازی آغاز شده است که هنگامی که LeBron James امضا شده با لس آنجلس لیکرز در سال 2018 عشق است که هنوز هم بسیار به یک جزء اصلی از تجارت شایعات. همانطور که قبلا گزارش شده توسط Inquisitr, اعتقاد بر این است که Cavs ممکن است در نظر گرفتن معاملات در تابستان سال 2020 هر چند وجود دارد که نیاز به برخی از “ارزش آینده” به صورت سابق همه NBA مرد بزرگ.

در مورد کانلی پتانسیل سهم اگر او می شود معامله به کاوالیرز, Bleacher Report نوشت که گارد نقطه کهنه می تواند به عنوان “یکی از بهترین” مربی برای این تیم جوان backcourt که کردم حتی جوانتر در این فصل با دور اول پیش نویس میدارد داریوش گارلند و کوین پورتر جونیور خروجی نیز اشاره کرد که Conley بسیار شبیه به مرکز Andre Drummond خواهد بود واجد شرایط برای ورود رایگان آژانس در تابستان 2021, در نتیجه به کلیولند گزینه “flip” آنها را قبل از آن سال مهلت تجارت و اجازه می دهد تیم های علاقه مند به صرفه جویی در برخی از پول در offseason.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>