NBA Rumors: اورلئانز پیستون می تواند تجارت برای DeMar DeRozan در سال 2020 Offseason هر ‘Bleacher Report’

با وجود چگونه آن را هنوز هم مطمئن نیستید که آیا NBA را از سر 2019-20 فصل و یا انصراف از آن با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس تجارت و رایگان-آژانس شایعات همچنان به محاصره برخی از لیگ بهتر بازیکنان از جمله سن آنتونیو اسپرز گارد تیراندازی DeMar DeRozan. جانباز backcourt ستاره اغلب آورده شده است تا به عنوان یک بازیکن اسپرز باید تجارت به عنوان زمانی postseason ستونهای بازسازی خود را فهرست و در آخرین گزارش نشان می دهد این شارلوت بابکتس و دیترویت پیستونز در میان تیم های ذکر شده خود را به عنوان به احتمال زیاد خواستگاران.

در یک لیست از بازیکنان که ممکن است به احتمال زیاد به تغییر تیم در آینده offseason, Bleacher Report‘s دن Favale که در ورود خود را برای DeRozan که 30 ساله گارد “در یک موقعیت” به واقع انصراف از سال آخر قرارداد خود را که به او پرداخت $27.7 میلیون در 2020-21 فصل است. او اضافه کرد که سال 2020 رایگان-نماینده کلاس انتظار می رود که یک هفته, یک, با لس آنجلس لیکرز’ آنتونی دیویس ایستاده به عنوان تنها کسی که می تواند به نفع از جدید علیه ایران اشاره کرد و همچنین است که بسیاری از تیم های با بیش از به اندازه کافی حقوق و دستمزد-کلاه فضایی نیست دقیقا “نیاز” DeRozan.

در مورد DeRozan را ایده آل ترین گزینه ها در این نقطه Favale نوشت که چهار بار All-Star ممکن است بهتر است از اتمام 2020-21 فصل با تاتنهام و پیوستن به رایگان-نماینده کلاس 2021 است که انتظار می رود به رهبری 2019 NBA MVP Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks. وی با اشاره به این که ممکن است برخی از تیم ها از جمله پیستون و اورلئانز که ممکن است نیاز به یک “از ابتدا تکان خوردن” از جرم با وجود DeRozan قابل توجه عدم خارج تیراندازی.

“DeRozan است که هر دو عجیـب جا [در تهران] و بالاترین سقف تجارت دارایی. غیبت او از سه نقطه تیراندازی ناراحتی. او نیاز به احاطه شده توسط سه یا چهار بورس به حداکثر رساندن خود را به ثمر رساند و بازیسازی. که بی دلیل درخواست برخی از تیم است.”

اگر چه هیچ پیشنهاد معاملات ذکر شد در Bleacher Report , قطعه, شارلوت (23-42) و دیترویت (20-46) بودند و هر دو به دور از مشاجره حذفی در زمان 2019-20 فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11. هر دو تیم با این حال ممکن است برخی از چاله ها را پر کنید در تیراندازی گارد موقعیت. همانطور که توسط ESPNهر دو از اعضای Hornets’ شروع backcourt — تری Rozier و Devonte’ گراهام — طبیعی هستند نقطه سپاه پاسداران است.

در ضمن پیستون برخی از اجرای جامد از سال سوم گارد تیراندازی لوک Kennard در 2019-20 هر چند به عنوان تیم NBA.com صفحه اشاره کرد که 23 ساله است از عمل از دسامبر به علت التهاب تاندون در هر دو زانو.

در علاوه بر این به پیستون و Hornets, Bleacher Report‘s Favale همچنین با اشاره به اورلاندو سحر و جادو که مدت طولانی است که شایعه به یکی از DeRozan پیشرو خواستگاران در بازار تجارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>