NBA Rumors: اورلئانز می تواند مبادله تری Rozier برای ژاک LaVine, Per ‘ازدحام و نیش’

شارلوت هورنتس در یکی از هشت تیم NBA که دیگر انتظار می رود به بازگشت به زمانی که 2019-20 NBA فصل رزومه در اورلاندو در تاریخ 31 ژوئیه سال 2020 است. محروم بودن در لیست تیم NBA که مبارزه برای فینال حذفی نقطه در کنفرانس شرق خواهد بود تا حدودی مفید برای اورلئانز به عنوان آن را به آنها مقدار زیادی از زمان برای فکر کردن در مورد برنامه های خود در سال 2020 NBA offseason. گذشته از تمرکز بر روی توسعه خود را جوان هسته ای یکی دیگر از چیزی است که می تواند شامل در Hornets’ to-do list این سقوط است پیدا کردن بازیکنان است که می تواند کمک به آنها را تبدیل به یک تیم رقابتی در 2020-21 NBA فصل است.

یکی از بازیکنان NBA که اورلئانز هدف می تواند در بازار تجارت در سال 2020 NBA offseason است Zach LaVine از شیکاگو بولز. با توجه به الیاس ادواردز از Fansided را ازدحام و نیشاورلئانز ممکن است نظر ارائه بسته تجارت که شامل تری Rozier به خریداران برای به دست آوردن LaVine.

“یکی از این گام می تواند در راه تجارت و یا دو و یک معامله ممکن است این تیم می تواند دستیابی است شیکاگو گاو گارد ژاک LaVine. 25 سال از UCLA فقط پیچیده ششمین فصل در لیگ و او شده است یکی از NBA موثر ترین بازیکنان جوان بهبود هر سال او شده است در ارتباط است. او 25.5 امتیاز در هر بازی رتبه 12 در NBA. او کارآمد گلزن هم ساخت 45 درصد از اهداف رشته از جمله هدف قرار دادن 38% از عمق فصل گذشته. در بالای خود را به ثمر رساند او را تا حدودی قادر به رهگذر و rebounder به طور متوسط نزدیک به 5 تخته و فقط بیش از 4 پاس گل در هر مسابقه است.”

اورلئانز امضا Rozier در سال 2019 NBA رایگان آژانس با اعتقاد به این که او می تواند جایگزین Kemba واکر به عنوان گارد نقطه از آینده است. Rozier تا حدودی موفق به تحت تاثیر قرار دادن او در فصل اول با اورلئانز به طور متوسط 18.0 امتیاز 4.4 ریباند 4.1 کمک و 1.0 سرقت در حالی که تیراندازی 42.3 درصد از زمینه و 40.7 درصد از فراتر از arc. متاسفانه با ظهور Devonte’ گراهام Rozier به طور ناگهانی می شود مصرفی در شارلوت.

هر چند او نشان داده خوب شیمی با گراهام در 2019-20 NBA فصل ادواردز معتقد است که اورلئانز می تواند به پیدا کردن موفقیت های بیشتر توسط تجارت Rozier برای بزرگتر گارد مانند LaVine که اکسل می تواند در خارج از توپ ظرفیت. مبادله Rozier برای LaVine را قادر می سازد اورلئانز را به طور رسمی گراهام خود نقطه شروع گارد در حالی که اضافه کردن یک بازیکن است که می تواند فوق العاده خود را بهبود توهین آمیز بهره وری است که در حال حاضر در رتبه شماره 28 در لیگ به ثمر رساند 103.9 امتیاز در هر 100 اموال. پتانسیل ورود LaVine در شارلوت را ندارد اورلئانز فوری عنوان مدعی اما ادواردز با اعتماد به نفس است که با اضافه کردن او به هسته ای خود را خواهد بود به اندازه کافی به آنها را واقع بینانه شانس بازگشت به پلی آف کنفرانس شرق در 2020-21 NBA فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>